Nieuwe Vooruitgang december verschenen!

Vandaag is de Vooruitgang van december bij u op de deurmat gevallen. Dit nummer staat weer boordevol interessante artikelen met onderwerpen als een mini-dossier over huidproblemen, het verhaal van Berto Bisschop die ALS heeft én voor een stoma koos en een tweeluik over de bezoekdienst. U kunt de Vooruitgang ook digitaal lezen op onze website

 

Welke onderwerpen mist u in Vooruitgang?

De redactie vindt het belangrijk dat Vooruitgang onderwerpen behandelt die de lezers aanspreken, lezers met verschillende stoma’s/pouch en van alle leeftijden. Niet alle artikelen zullen altijd voor iedereen interessant zijn, maar het kan zijn dat u bepaalde onderwerpen echt mist in Vooruitgang. Is dit zo? Of zou u uw verhaal een keer willen vertellen in Vooruitgang? Stuur een mail naar de redactie en wie weet komt uw verhaal of uw suggestie in 2017 in Vooruitgang.