MediReva tijdelijk minder goed bereikbaar

MediReva is op dit moment bezig met het trainen van twintig extra medewerkers voor het klantenserviceteam en is daardoor minder goed bereikbaar. De verwachting is dat de bereikbaarheid vanaf maandag 17 juni weer is verbeterd. Daarnaast is MediReva bezig om de BestelApp en MijnMediReva-omgeving op de website te optimaliseren, zodat klanten nog eenvoudiger en sneller 24/7 kunnen bestellen.
 
Wat kunt u doen als u stomamaterialen nodig heeft?
MediReva adviseert om tot volgende week ’s middags na 14:00 uur te bellen. De piekdrukte is in de ochtend. Klanten die met een e-mailadres bekend zijn bij MediReva, kunnen bovendien eenvoudig digitaal bestellen via Mijn MediReva of de gratis BestelApp. Hiervoor kunt u een digitaal account aanmaken via: https://mijn.medireva.nl/registreren.