Deel deze pagina

Steun ons eenmalig of structureel

Eenmalige donatie

Wij zijn blij met elke donatie. Wil je ons eenmalig een gift geven? Geef direct eenvoudig en vrijblijvend via iDeal. Of maak je donatie over naar NL09 ABNA 0589621300 t.n.v. de Nederlandse Stomavereniging. Betaal je liever via een machtiging? Stuur een e-mail met je gegevens naar info@stomavereniging.nl onder vermelding van ‘donatie’ of bel naar 030 – 634 3910.

Structurele donatie

Kies je ervoor ons voor langere tijd te steunen, bijvoorbeeld maandelijks of jaarlijks? Dan kun je dit makkelijk regelen met automatische incasso. Stuur een e-mail met je gegevens naar info@stomavereniging.nl onder vermelding van ‘donatie’ of bel naar 030 – 634 3910.

Belastingvoordeel

Als je ons voor 5 jaar of langer met een vast bedrag steunt, dan kan dit belastingvoordeel opleveren. Hiermee krijg je een derde tot de helft van je donatie terug. Voorwaarde is wel dat je dit vastlegt in een schenkingsovereenkomst. Dit kan zonder tussenkomst van een notaris. Stuur dit formulier met een kopie van een (geldig) legitimatiebewijs en dat van je eventuele echtgenoot/geregistreerd partner naar:

Stomavereniging
Postbus 30510
3503 AH Utrecht

menu