Deel dit bericht

B. Braun stopt met productie van artikelen voor stoma-irrigatie

Fabrikant B.Braun Medical heeft besloten te stoppen met het produceren van artikelen voor irrigatie. De IryPump S en IryFlex-producten worden niet meer gemaakt. Gebruik jij deze middelen en schrik je van dit bericht? Lees snel deze 3 vragen.

1. Ik heb de IryPump S, wat nu?

Je kunt de pomp gewoon blijven gebruiken. Is jouw pomp aan vervanging toe? Dan heeft B. Braun Medical een alternatieve irrigatiepomp, Irrimatic/Irrimed, beschikbaar. Dat is in feite de verbeterde versie van de eerste pomp. Je kunt dus gewoon blijven spoelen met een elektrische pomp.

Ook zijn er diverse merken handpompen verkrijgbaar. Neem voor een alternatieve elektrische pomp of handpomp contact op met jouw medisch speciaalzaak of adviserend verpleegkundige. Zij kunnen samen met jou kijken welk alternatief het beste bij je past.

2. En hoe zit het met de IryFlex-producten?

IryFlex is nog beperkt leverbaar en wordt niet meer geproduceerd. Neem contact op met jouw medisch speciaalzaak om te vragen naar de beschikbaarheid. Zij kunnen jou ook adviseren over alternatieve producten.

3. Waar kan ik terecht met mijn andere vragen?

Bij jouw leverancier. Op de website van B.Braun vind je een goed overzicht van alle belangrijke vragen met antwoorden.

P.S. Heb je vragen over irrigeren?
Kijk dan op onze pagina over irrigeren.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu