Deel dit bericht

B. Braun stopt met productie van artikelen voor stoma-irrigatie

Fabrikant B.Braun Medical heeft besloten te stoppen met het produceren van artikelen voor irrigatie. De IryPump S en IryFlex-producten worden niet meer gemaakt. Gebruik jij deze middelen en schrik je van dit bericht? Lees snel deze 3 vragen.

1. Ik heb de IryPump S, wat nu?

Je kunt de pomp gewoon blijven gebruiken. Is jouw pomp aan vervanging toe? Dan heeft B. Braun Medical een alternatieve irrigatiepomp, Irrimatic/Irrimed, beschikbaar. Dat is in feite de verbeterde versie van de eerste pomp. Je kunt dus gewoon blijven spoelen met een elektrische pomp.

Ook zijn er diverse merken handpompen verkrijgbaar. Neem voor een alternatieve elektrische pomp of handpomp contact op met jouw medisch speciaalzaak of adviserend verpleegkundige. Zij kunnen samen met jou kijken welk alternatief het beste bij je past.

2. En hoe zit het met de IryFlex-producten?

IryFlex is nog beperkt leverbaar en wordt niet meer geproduceerd. Neem contact op met jouw medisch speciaalzaak om te vragen naar de beschikbaarheid. Zij kunnen jou ook adviseren over alternatieve producten.

3. Waar kan ik terecht met mijn andere vragen?

Bij jouw leverancier. Op de website van B.Braun vind je een goed overzicht van alle belangrijke vragen met antwoorden.

P.S. Heb je vragen over irrigeren?
Kijk dan op onze pagina over irrigeren.

Meer artikelen

Lynn Quanjel
23 november 2021

‘Mijn verhaal ging helemaal viral’

Model en influencer Lynn Quanjel kreeg in 2020 een stoma. Sindsdien doet ze er alles aan om het...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
Nog een wereld te winnen voor stomadragers
17 november 2021

Kijk het webinar ‘Nog een wereld te winnen voor stomadragers’ terug

Vanavond organiseerden we samen met vergoedgeregeld.nl een webinar over de vergoedingen en...

Lees verder
9
InstagramNieuwsWebinar
Rob Veldhuis
15 november 2021

‘Ik ben een positieve snuiter met een stoma’

Leden van de Stomavereniging gingen voor de website op de foto. Enkelen van hen vertellen hun...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
menu