Deel dit bericht

B. Braun stopt met productie van artikelen voor stoma-irrigatie

Fabrikant B.Braun Medical heeft besloten te stoppen met het produceren van artikelen voor irrigatie. De IryPump S en IryFlex-producten worden niet meer gemaakt. Gebruik jij deze middelen en schrik je van dit bericht? Lees snel deze 3 vragen.

1. Ik heb de IryPump S, wat nu?

Je kunt de pomp gewoon blijven gebruiken. Is jouw pomp aan vervanging toe? Dan heeft B. Braun Medical een alternatieve irrigatiepomp, Irrimatic/Irrimed, beschikbaar. Dat is in feite de verbeterde versie van de eerste pomp. Je kunt dus gewoon blijven spoelen met een elektrische pomp.

Ook zijn er diverse merken handpompen verkrijgbaar. Neem voor een alternatieve elektrische pomp of handpomp contact op met jouw medisch speciaalzaak of adviserend verpleegkundige. Zij kunnen samen met jou kijken welk alternatief het beste bij je past.

2. En hoe zit het met de IryFlex-producten?

IryFlex is nog beperkt leverbaar en wordt niet meer geproduceerd. Neem contact op met jouw medisch speciaalzaak om te vragen naar de beschikbaarheid. Zij kunnen jou ook adviseren over alternatieve producten.

3. Waar kan ik terecht met mijn andere vragen?

Bij jouw leverancier. Op de website van B.Braun vind je een goed overzicht van alle belangrijke vragen met antwoorden.

P.S. Heb je vragen over irrigeren?
Kijk dan op onze pagina over irrigeren.

Meer artikelen

Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda
31 mei 2023

Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda

Een nieuwe maand, een nieuwe agenda vol met online bijeenkomsten, activiteiten en inloopochtenden....

Lees verder
9
InstagramNieuws
Stel al je vakantievragen tijdens de chatsessie met stomaverpleegkundigen Ronald
30 mei 2023

Stel al je vragen over lekkages in de chatsessie met stomaverpleegkundige Ronald

Op woensdag 12 juli 2023 van 19.00 tot 20.00 uur organiseert de Stomavereniging een chatsessie met...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Stoma Event
23 mei 2023

Schrijf je nu in voor het Stoma Event

Woensdag 21 juni 2023 is het zover: dan organiseert de Stomavereniging het jaarlijkse Stoma Event...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu