Deel dit bericht

Bijzonder mooi gebaar

Coach, auteur én ileo-stomadrager Pieter Grimbergen bracht het boek ‘Ben je nou helemaal van God los’ uit. Wij namen het boek onlangs in ontvangst. Het mooie nieuws is dat Pieter al zijn royalties af zal staan aan een goed doel dat dicht bij hem ligt: de Stomavereniging. Wat een bijzonder mooi gebaar. Daar zijn wij natuurlijk ontzettend blij mee!

Op zoek naar waarden bij hulpvragen

Ben je nou helemaal van God los – Op zoek naar waarden bij hulpvragen’ gaat ook over jou: iedereen krijgt namelijk met hulpvragen te maken! Vragen die, zeker door corona, in veelvoud zijn toegenomen en complexer zijn geworden. Pieter neemt je mee naar zijn lessen uit het leven en uit gesprekken die hij voert in zijn coachpraktijk. Het boek is een uitnodiging om op zoek te gaan naar jouw waarden bij hulpvragen, hulpvragen van de ander en van jezelf.

Je kunt het boek nu bestellen op Boekscout.nl en Bol.com! Je kunt het boek ook bestellen bij je boekhandel met het ISBN nummer aangeeft: 978-94-6468-462-9.

Meer artikelen

137
Sam Schröder gaat voor goud (Facebook-bericht (Liggend)) (1024 x 683 px)
5 juni 2023

Sam Schröder gaat voor goud op Roland Garros

Sam Schröder (23 jaar oud) is ex-darmkankerpatiënt en heeft al vele sportieve prestaties op zijn...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda
31 mei 2023

Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda

Een nieuwe maand, een nieuwe agenda vol met online bijeenkomsten, activiteiten en inloopochtenden....

Lees verder
9
InstagramNieuws
Stel al je vakantievragen tijdens de chatsessie met stomaverpleegkundigen Ronald
30 mei 2023

Stel al je vragen over lekkages in de chatsessie met stomaverpleegkundige Ronald

Op woensdag 12 juli 2023 van 19.00 tot 20.00 uur organiseert de Stomavereniging een chatsessie met...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu