Deel dit bericht

Deelnemers enquête dikkedarmkanker gezocht

Ben je behandeld tegen dikkedarmkanker en wil je meewerken aan een enquête?

Kanker is een ingrijpende ziekte die grote gevolgen kan hebben voor het dagelijks leven. Ook na de behandelperiode kun je last houden van klachten en problemen. De Vlaamse student ergotherapie Kaat Van De Walle ontwikkelt voor haar afstuderen een brochure met hulpmiddelen om problemen in het dagelijks functioneren te verminderen of voorkomen.

Restverschijnselen na behandeling

Daarvoor wil zij aan de hand van een enquête eerst in kaart brengen welke restverschijnselen en/of problemen optreden na een oncologische behandeling. Ervaar je beperkingen in bijvoorbeeld je werk, het huishouden, sport of sociale leven? Ook is zij benieuwd of en welke hulpmiddelen worden gebruikt om de klachten te verminderen.

Via onze partnerorganisatie Werkgroep Darmkanker zoekt Kaat mensen die haar vragenlijst willen invullen om haar te helpen met de brochure. Wij delen dit bericht omdat wij denken dat Kaats onderzoek van waarde kan zijn voor (ex)kankerpatiënten.

Wil je deze vragenlijst invullen en zo meewerken aan de brochure? Klik op deze link om naar de enquête te gaan.

Meer artikelen

bank-nieuwsbericht
22 juli 2020

Meer betaalgemak met automatische incasso

Steeds meer leden van de Stomavereniging kiezen ervoor hun contributie via automatische incasso te...

Lees verder
Nieuws
Portretten voor nieuwe huisstijl Nederlandse Stomavereniging
22 juli 2020

Kom in contact met andere stoma- of pouchdragers

Heb of krijg je een stoma en wil je meer weten over de impact op je dagelijks leven? Of wil je...

Lees verder
InstagramNieuws
Sanne en minister_wb
21 juli 2020

In gesprek met minister van Ark

De nieuwe minister voor Medische Zorg en Sport Tamara van Ark ging gelijk in haar eerste week al...

Lees verder
Nieuws
menu