Deel dit bericht

Doe mee met de online pubquiz voor jongeren

De jongeren van Crohn & Colitis NL en StomaJONG hebben een pubquiz gemaakt en daar kun jij aan meedoen! De pubquiz is op zaterdagmiddag 11 september, online, dus je hoeft er de deur niet eens voor uit. Het belooft een gezellige middag te worden, die sowieso doorgaat, want de online pubquiz is helemaal corona-proof!

Laat je verrassen! De pubquiz is speciaal gemaakt voor en door jongeren met IBD en/of stomadragers. Er zijn verschillende (bekende) rondes zoals de muziekronde, plaatjes-raad ronde, sport en noem het maar op. En, natuurlijk zijn er leuke prijzen te winnen! Nadat de winnaar van pubquiz bekend is, borrelen we uiteraard nog even digitaal verder.

Datum en tijd pubquiz

  • Zaterdag 11 september
  • 14.00-16.00 uur Pubquiz
  • 16.00-17.00 uur Online borrel

Meld je aan

Je kunt je aanmelden via deze link. De uiterste aanmelddatum is zondag 5 september. Je ontvangt enkele dagen voor de pubquiz een link om mee te doen.

Save the date – 9 april 2022

Zet zaterdag 9 april 2022 ook alvast in je agenda! We hopen dat corona dan écht op zijn retour is en dat we wél een fysiek uitje kunnen organiseren voor de jongeren van de Stomavereniging en Crohn & Colitis NL. We laten nog weten wat we gaan doen, maar houd die dag alvast vrij!

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu