Deel dit bericht

Doe mee met de online pubquiz voor jongeren

De jongeren van Crohn & Colitis NL en StomaJONG hebben een pubquiz gemaakt en daar kun jij aan meedoen! De pubquiz is op zaterdagmiddag 11 september, online, dus je hoeft er de deur niet eens voor uit. Het belooft een gezellige middag te worden, die sowieso doorgaat, want de online pubquiz is helemaal corona-proof!

Laat je verrassen! De pubquiz is speciaal gemaakt voor en door jongeren met IBD en/of stomadragers. Er zijn verschillende (bekende) rondes zoals de muziekronde, plaatjes-raad ronde, sport en noem het maar op. En, natuurlijk zijn er leuke prijzen te winnen! Nadat de winnaar van pubquiz bekend is, borrelen we uiteraard nog even digitaal verder.

Datum en tijd pubquiz

  • Zaterdag 11 september
  • 14.00-16.00 uur Pubquiz
  • 16.00-17.00 uur Online borrel

Meld je aan

Je kunt je aanmelden via deze link. De uiterste aanmelddatum is zondag 5 september. Je ontvangt enkele dagen voor de pubquiz een link om mee te doen.

Save the date – 9 april 2022

Zet zaterdag 9 april 2022 ook alvast in je agenda! We hopen dat corona dan écht op zijn retour is en dat we wél een fysiek uitje kunnen organiseren voor de jongeren van de Stomavereniging en Crohn & Colitis NL. We laten nog weten wat we gaan doen, maar houd die dag alvast vrij!

Meer artikelen

nationale-plasdag
16 september 2021

Eén derde van Nederlanders heeft last van tekort aan openbare toiletten

Maar liefst dertig procent van de Nederlanders vindt dat zijn levenskwaliteit lijdt onder het...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Potcast bij nieuwsbericht
24 augustus 2021

Nieuwe podcastserie ‘Niet meer op de potcast’

Stel, je hebt een stoma. Wie vertel je wel of niet dat je deze hebt? Kun je nog wel sporten? En...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Portretten voor nieuwe huisstijl Nederlandse Stomavereniging
22 augustus 2021

‘Ga voor beweging die je leuk vindt’

Bij een operatie voor het aanleggen van een stoma krijgt de buikwand een ‘opdonder’. Het is...

Lees verder
9
InstagramVooruitgang
menu