Deel dit bericht

Gloednieuwe folder over voeding beschikbaar

De Stomavereniging heeft een gloednieuwe folder uitgebracht: ‘Voedingstips bij een stoma of pouch’. In deze folder staan niet alleen tips om je vochtbalans op peil te houden, maar ook tips om winderigheid en sterke geurtjes te voorkomen. Ook vind je uitleg wat je kunt doen bij problemen als verstopping, dunne ontlasting of uitdroging. Je kunt de folder ook op papier bestellen via folders.

Voedingstips

In principe kun je met een stoma of pouch alles eten en drinken. Je hoeft dus geen speciaal dieet te volgen. Wel is het handig om alert te zijn op mogelijke problemen, zoals te dunne ontlasting, uitdroging of verstopping. De nieuwe folder over voeding bevat algemene voedingstips voor mensen met een stoma of pouch. Daarnaast staan er ook extra tips per type stoma. Ook staat er handige informatie over wat je kunt doen bij high output. Neem eens een kijkje. Je kunt de folder ook op papier bestellen via folders

Meer artikelen

Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
vacature
11 oktober 2021

Gezocht: Belangenbehartiger (28 uur per week)

Ben jij op zoek naar een dynamische functie waarbinnen je op een breed en divers terrein opereert?...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Wereld Stomadag 2021
22 september 2021

Wereld Stomadag 2021: doe je ook mee aan onze online actie?

Op zaterdag 2 oktober a.s. is het Wereld Stomadag. Deze dag kunnen we natuurlijk niet ongemerkt...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu