Deel dit bericht

Gloednieuwe folder over voeding beschikbaar

De Stomavereniging heeft een gloednieuwe folder uitgebracht: ‘Voedingstips bij een stoma of pouch’. In deze folder staan niet alleen tips om je vochtbalans op peil te houden, maar ook tips om winderigheid en sterke geurtjes te voorkomen. Ook vind je uitleg wat je kunt doen bij problemen als verstopping, dunne ontlasting of uitdroging. Je kunt de folder ook op papier bestellen via folders.

Voedingstips

In principe kun je met een stoma of pouch alles eten en drinken. Je hoeft dus geen speciaal dieet te volgen. Wel is het handig om alert te zijn op mogelijke problemen, zoals te dunne ontlasting, uitdroging of verstopping. De nieuwe folder over voeding bevat algemene voedingstips voor mensen met een stoma of pouch. Daarnaast staan er ook extra tips per type stoma. Ook staat er handige informatie over wat je kunt doen bij high output. Neem eens een kijkje. Je kunt de folder ook op papier bestellen via folders

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu