Deel dit bericht

Heb jij ervaring met een diëtist?

Woon je in (de regio) Amsterdam en heb je voedingsadvies gekregen van een stomaverpleegkundige én/of een diëtist? Wat zijn je ervaringen hiermee? Wil je deze ervaring delen en inzetten? Dan zijn wij op zoek naar jou! 

Naar de diëtist met een stoma

In sommige gevallen worden stomadragers doorverwezen naar de diëtist. Dit kan bijvoorbeeld via de ziekenhuiszorg. Maar dit kan bijvoorbeeld ook via een verwijzing vanuit de eerstelijnszorg. Dit kan handig zijn omdat een bezoek aan de diëtist mogelijk ergere klachten op het gebied van voeding en je stoma helpt voorkomen.

Doel van dit project

Doel van dit project is om de kwaliteit van leven voor stomadragers te verbeteren op het gebied van voeding. We beginnen daarmee in de regio Amsterdam, maar de positieve resultaten willen we later ook in andere regio’s uitzetten. Dit willen we bereiken door:

  • Verbeteren van toegankelijkheid eerstelijns diëtistenzorg in regio Amsterdam
  • Kennis vergroten bij diëtisten in de begeleiding van mensen met stoma
  • Informatievoorziening verbeteren over diëtistenzorg voor mensen met een stoma

Doe mee

Om dit voor elkaar te krijgen, willen we graag weten wat de ervaringen van stomadragers zijn op het gebied van diëtistenzorg. Heb jij ervaring met een diëtist? En wil je deze ervaring met ons delen? Met je aan voor dit project aan door een e-mail te sturen naar info@stomavereniging.nl onder vermelding van ‘diëtist’.

Samen met Transmuraal Overleg Amsterdamse Diëtisten (TOAD) ga je:

  • Meedenken over wat mensen met een stoma nodig hebben over voedingsadviezen.
  • Meedenken over welke (aanvullende) kennis eerstelijns diëtisten nodig hebben.

Meer informatie ontvang je per e-mail. Alvast heel hartelijk dank voor je deelname!     

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu