Deel dit bericht

Heb jij ervaring met een diëtist?

Woon je in (de regio) Amsterdam en heb je voedingsadvies gekregen van een stomaverpleegkundige én/of een diëtist? Wat zijn je ervaringen hiermee? Wil je deze ervaring delen en inzetten? Dan zijn wij op zoek naar jou! 

Naar de diëtist met een stoma

In sommige gevallen worden stomadragers doorverwezen naar de diëtist. Dit kan bijvoorbeeld via de ziekenhuiszorg. Maar dit kan bijvoorbeeld ook via een verwijzing vanuit de eerstelijnszorg. Dit kan handig zijn omdat een bezoek aan de diëtist mogelijk ergere klachten op het gebied van voeding en je stoma helpt voorkomen.

Doel van dit project

Doel van dit project is om de kwaliteit van leven voor stomadragers te verbeteren op het gebied van voeding. We beginnen daarmee in de regio Amsterdam, maar de positieve resultaten willen we later ook in andere regio’s uitzetten. Dit willen we bereiken door:

  • Verbeteren van toegankelijkheid eerstelijns diëtistenzorg in regio Amsterdam
  • Kennis vergroten bij diëtisten in de begeleiding van mensen met stoma
  • Informatievoorziening verbeteren over diëtistenzorg voor mensen met een stoma

Doe mee

Om dit voor elkaar te krijgen, willen we graag weten wat de ervaringen van stomadragers zijn op het gebied van diëtistenzorg. Heb jij ervaring met een diëtist? En wil je deze ervaring met ons delen? Met je aan voor dit project aan door een e-mail te sturen naar info@stomavereniging.nl onder vermelding van ‘diëtist’.

Samen met Transmuraal Overleg Amsterdamse Diëtisten (TOAD) ga je:

  • Meedenken over wat mensen met een stoma nodig hebben over voedingsadviezen.
  • Meedenken over welke (aanvullende) kennis eerstelijns diëtisten nodig hebben.

Meer informatie ontvang je per e-mail. Alvast heel hartelijk dank voor je deelname!     

Meer artikelen

Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
vacature
11 oktober 2021

Gezocht: Belangenbehartiger (28 uur per week)

Ben jij op zoek naar een dynamische functie waarbinnen je op een breed en divers terrein opereert?...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Wereld Stomadag 2021
22 september 2021

Wereld Stomadag 2021: doe je ook mee aan onze online actie?

Op zaterdag 2 oktober a.s. is het Wereld Stomadag. Deze dag kunnen we natuurlijk niet ongemerkt...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu