Deel dit bericht

Heb jij problemen met stomamateriaal?

Voor een afstudeeronderzoek van de Universiteit Twente zijn studenten op zoek naar colo- en ileostomadragers die problemen hebben bij het gebruik van stomamateriaal. Denk bijvoorbeeld aan wrijving, druk op de huid of verminderd absorptievermogen van het stomamateriaal. Met deze informatie gaan zij op zoek naar innovatieve oplossingen voor stomamateriaal.

Oplossingen in de natuur

Dit onderzoek is onderdeel van een afstudeeronderzoek voor de studie ‘Industrial Design Engineering’. De oplossingen voor de problemen met het stomamateriaal worden gezocht in de natuur. Dit wordt ook wel ‘biomimicry’ genoemd. Gebaseerd op deze bevindingen, wordt de oppervlakte of vorm van de huidplak of stomazak zo aangepast dat problemen verminderd worden.

Doe mee

Wil jij meehelpen om de problemen rondom stomamateriaal in kaart te brengen? Vul dan deze vragenlijst in: https://utwentebs.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_802TtQPRSNtvQTr

De studenten zijn op zoek naar ileo- en colostomadragers tussen de 18 en 65 jaar. Het invullen van de vragenlijst duurt 10-15 minuten. Je kunt meedoen t/m zaterdag 31 oktober. Heb je vragen of wil je meer informatie over dit onderzoek? Stuur dan een mail naar h.reuvekamp@student.utwente.nl

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu