Deel dit bericht

Help mee blaaskankerdiagnostiek en -behandeling te verbeteren

Bij Scinvivo, een bedrijf dat werkt aan een katheter voor blaaskanker diagnostiek, is men ervan overtuigd dat de huidige blaaskankerdiagnostiek en -behandeling sterk verbeterd kan worden door het gebruik van de beeldvormende katheter. Dit heeft voordelen voor de patiënt en voor de uroloog.

(Voormalige) blaaskankerpatiënten gezocht

Om de voordelen voor de patiënt beter in kaart te brengen komt Scinvivo graag in contact met (voormalige) blaaskankerpatiënten. Hierbij wil men graag bespreken wat de impact van blaaskanker en de behandeling daarvan voor u betekent/betekende. Met uw ervaring helpt u Scinvivo om de zorg te verbeteren.

Interesse?

Geïnteresseerden voor een éénmalig interview kunnen reageren via email.

Meer artikelen

lotgenotencontact bij kanker
30 juni 2022

Wat is jouw ervaring met lotgenotencontact bij kanker?

Heb jij kanker (gehad) of heb je een verhoogde kans op kanker? Dan horen we graag wat jouw...

Lees verder
9
InstagramNieuws
praatkaarten winnen ABC Trofee
29 juni 2022

Praatkaarten winnen ABC Trofee

Wij zijn trots: de praatkaarten van de kankerpatiëntenorganisaties, Nederlandse Federatie van...

Lees verder
0
Nieuws
Stoma Event 2022
28 juni 2022

Stoma Event: terugblik op een geslaagde dag

Op maandag 27 juni 2022 vierden wij, samen met 350 stomadragers en partners, het feit dat we...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu