Deel dit bericht

Help mee blaaskankerdiagnostiek en -behandeling te verbeteren

Bij Scinvivo, een bedrijf dat werkt aan een katheter voor blaaskanker diagnostiek, is men ervan overtuigd dat de huidige blaaskankerdiagnostiek en -behandeling sterk verbeterd kan worden door het gebruik van de beeldvormende katheter. Dit heeft voordelen voor de patiënt en voor de uroloog.

(Voormalige) blaaskankerpatiënten gezocht

Om de voordelen voor de patiënt beter in kaart te brengen komt Scinvivo graag in contact met (voormalige) blaaskankerpatiënten. Hierbij wil men graag bespreken wat de impact van blaaskanker en de behandeling daarvan voor u betekent/betekende. Met uw ervaring helpt u Scinvivo om de zorg te verbeteren.

Interesse?

Geïnteresseerden voor een éénmalig interview kunnen reageren via email.

Meer artikelen

Stoma app
25 februari 2020

Wil jij meedenken over een nieuwe app voor stomadragers?

Het Amsterdam Medisch Centrum (AMC) ontwikkelt een mobiele applicatie om mensen met een stoma...

Lees verder
Nieuws
belasting
18 februari 2020

Belasting: aftrek zorgkosten 2019

Leven met een stoma, pouch of ziekte brengt kosten met zich mee. Kosten voor medische zorg,...

Lees verder
Nieuws
Complicaties sww
18 februari 2020

Knelpuntenanalyse stoma hulpmiddelenzorg

In december 2019 vroegen we welke knelpunten worden ervaren in de stoma hulpmiddelenzorg. Maar...

Lees verder
Nieuws
menu