Deel dit bericht

Maak kennis met de StomaJONG commissie

‘Denk aan wat je wél kan en neem de toekomst in eigen hand’

“Op een decemberavond houden we een videomeeting met zes leden van StomaJONG, de jongerentak van de Stomavereniging. Hun verhalen en achtergronden zijn zeer verschillend, maar ze hebben drie dingen met elkaar gemeen: ze zijn niet ouder dan veertig, dragen een stoma, en zijn vastbesloten het taboe hierover te doorbreken. Tijdens het gesprek wordt er veel gelachen, terwijl hun ervaringen lang niet allemaal even vrolijk zijn. We praten over hun zoektocht naar de juiste hulpmiddelen, over het delen van ervaringen en over het leven met een stoma.” […]

Meer lezen

Wil je het volledige artikel lezen? Vraag dan gratis het ‘Samen Leven’ magazine aan van Coloplast.

Wil jij je ook aanmelden bij StomaJONG?

Ben jij onder de 40 jaar en heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je dan aan voor de besloten Facebookpagina StomaJONG door een persoonlijk bericht te sturen naar de Facebookpagina van de Stomavereniging. Of lees hier meer over StomaJONG, de jongerencommissie van de Stomavereniging.

Meer artikelen

IryPump
19 oktober 2021

B. Braun stopt met productie van artikelen voor stoma-irrigatie

Fabrikant B.Braun Medical heeft besloten te stoppen met het produceren van artikelen voor...

Lees verder
9
InstagramNieuws
typing-2558213_1920
19 oktober 2021

Gezocht: 2 enthousiaste bestuursleden

Draag jij de Stomavereniging een warm hart toe? En ben je gepassioneerd om de zorg en kwaliteit...

Lees verder
0
Nieuws
Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
menu