Deel dit bericht

Medische indicatie? Sneller vaccinatie

Goed nieuws! Om tempo te maken gaat de GGD mensen tussen de 18 en de 60 jaar met een medische indicatie versneld vaccineren. Alle mensen jonger dan 60 (en vanaf 18 jaar) met medisch risico zouden voor half mei hun eerste prik (Pfizer of Moderna) moeten hebben gekregen.

Mensen die jaarlijks een oproep krijgen voor griepvaccinatie, krijgen vanaf mei een uitnodiging van hun huisarts. Met deze uitnodiging kunnen zij een afspraak maken bij de GGD. Lees meer informatie hierover op de website van de Rijksoverheid.

Vragen?

Heb je vragen? Bijvoorbeeld omdat je in deze categorie valt, maar niet jaarlijks een oproep voor een griepvaccinatie krijgt? Neem dan contact op met je huisarts. Wil je meer lezen over corona en kanker? Kijk dan op de website van NFK. Wil je meer weten over corona en IBD? Kijk dan bij de meestgestelde vragen op de website van Crohn & Colitis NL.

Meer artikelen

IryPump
19 oktober 2021

B. Braun stopt met productie van artikelen voor stoma-irrigatie

Fabrikant B.Braun Medical heeft besloten te stoppen met het produceren van artikelen voor...

Lees verder
9
InstagramNieuws
typing-2558213_1920
19 oktober 2021

Gezocht: 2 enthousiaste bestuursleden

Draag jij de Stomavereniging een warm hart toe? En ben je gepassioneerd om de zorg en kwaliteit...

Lees verder
0
Nieuws
Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
menu