Deel dit bericht

Kom je ook naar het feestelijke Stoma Event?

Superleuk nieuws: op maandag 27 juni a.s. organiseren wij het Stoma Event bij Sportcentrum Papendal in Arnhem. We pakken die dag extra uitgebreid en feestelijk uit, want het is hoog tijd dat we elkaar weer eens ontmoeten!

Heb je een stoma of pouch, dan ben je die dag van harte welkom (eventueel samen met je partner) om te genieten van sportieve, creatieve en/of informatieve activiteiten en workshops. Natuurlijk is er ook volop ruimte voor ontspanning en om in gesprek te gaan met andere stomadragers.

Meer info over het programma en hoe je je kunt aanmelden volgt binnenkort. Maar noteer de datum vast in je agenda en/of regel een dagje vrij, zodat jij er straks ook bij kunt zijn. Want dit event wil je niet missen!

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu