Deel dit bericht

Kom jij online koffie met ons drinken?

Hoe gaat het met jou in deze coronatijd? Onze vrijwilligers nodigen je uit om je ervaring te delen online (via Skype) in een kleine groep op woensdagavond 16 december. Tijdens deze online bijeenkomst wordt er ook een thema besproken zoals bewegen met een stoma.

Datum en tijdstip

Woensdag 16 december om 19.00 uur

Aanmelden

Aan deze online bijeenkomst kunnen maximaal 8 personen deelnemen. Meld je aan door een e-mail te sturen naar b.dacostagomez@stomavrijwilliger.nl onder vermelding van ‘online bijeenkomst 16 december’. Na aanmelding ontvang je een Skype link en handleiding om deel te nemen. Schroom niet om je aan te melden! Bij meer dan 8 deelnemers wordt er een wachtlijst gemaakt en snel weer een nieuw online koffiemoment gepland.

Meer artikelen

Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
vacature
11 oktober 2021

Gezocht: Belangenbehartiger (28 uur per week)

Ben jij op zoek naar een dynamische functie waarbinnen je op een breed en divers terrein opereert?...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Wereld Stomadag 2021
22 september 2021

Wereld Stomadag 2021: doe je ook mee aan onze online actie?

Op zaterdag 2 oktober a.s. is het Wereld Stomadag. Deze dag kunnen we natuurlijk niet ongemerkt...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu