Deel dit bericht

Kom jij online koffie met ons drinken?

Hoe gaat het met jou in deze coronatijd? Onze vrijwilligers nodigen je uit om je ervaring te delen online (via Skype) in een kleine groep op woensdagavond 16 december. Tijdens deze online bijeenkomst wordt er ook een thema besproken zoals bewegen met een stoma.

Datum en tijdstip

Woensdag 16 december om 19.00 uur

Aanmelden

Aan deze online bijeenkomst kunnen maximaal 8 personen deelnemen. Meld je aan door een e-mail te sturen naar b.dacostagomez@stomavrijwilliger.nl onder vermelding van ‘online bijeenkomst 16 december’. Na aanmelding ontvang je een Skype link en handleiding om deel te nemen. Schroom niet om je aan te melden! Bij meer dan 8 deelnemers wordt er een wachtlijst gemaakt en snel weer een nieuw online koffiemoment gepland.

Meer artikelen

Vooruitgang december 2020 cover
1 december 2020

Vooruitgang december uit!

De Vooruitgang van december is verschenen! In deze editie vind je weer vele interessante...

Lees verder
InstagramNieuws
Thumbnail-webinar-28-11-2020-1-1
27 november 2020

Kijk mee naar de online Stomadag

Zaterdag 28 november 2020 is onze online Stomadag. Kijk op deze pagina live mee via je laptop,...

Lees verder
InstagramNieuws
Portret van Jan Hobbelen voor Nederlandse Stomavereniging
26 november 2020

‘Als het nodig is, gaan we de barricaden op’

2020 was het jaar van corona. Voor veel Nederlanders, maar zeker ook voor Jan Hobbelen, die op 10...

Lees verder
Vooruitgang
menu