Deel dit bericht

Kom jij online koffie met ons drinken?

Hoe gaat het met jou in deze coronatijd? Onze vrijwilligers nodigen je uit om je ervaring te delen online (via Skype) in een kleine groep op woensdagavond 16 december. Tijdens deze online bijeenkomst wordt er ook een thema besproken zoals bewegen met een stoma.

Datum en tijdstip

Woensdag 16 december om 19.00 uur

Aanmelden

Aan deze online bijeenkomst kunnen maximaal 8 personen deelnemen. Meld je aan door een e-mail te sturen naar b.dacostagomez@stomavrijwilliger.nl onder vermelding van ‘online bijeenkomst 16 december’. Na aanmelding ontvang je een Skype link en handleiding om deel te nemen. Schroom niet om je aan te melden! Bij meer dan 8 deelnemers wordt er een wachtlijst gemaakt en snel weer een nieuw online koffiemoment gepland.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu