Deel dit bericht

Kwaliteit van leven bij een darmstoma en dwarslaesie

Heb je een dwarslaesie en een darmstoma? Doe dan mee aan dit onderzoek. Deze wetenschappers willen onderzoeken wat de kwaliteit van leven is bij een darmstoma na een dwarslaesie; en hoe wordt teruggekeken op het moment van het plaatsen van een darmstoma.

Doel van het onderzoek

In het kader van een wetenschappelijke stage hoopt deze onderzoeker meer inzicht te krijgen in hoe mensen met een dwarslaesie en een darmstoma hun kwaliteit van leven en participatie ervaren. Daarnaast willen zij meer inzicht krijgen in hoe teruggekeken wordt op het moment van het plaatsen van de darmstoma.

Voor wie?

Ben je ouder dan 18 jaar en heb je een niet aangeboren dwarslaesie en een darmstoma? Meld je dan aan voor dit onderzoek. Het onderzoek bestaat uit een online vragenlijst (duur: 15 – 20 minuten).

Aanmelden

Wil je meedoen? Stuur dan een e-mail naar Florian van Ginkel (student Geneeskunde), Stage_kc25@dehoogstraat.nl. Je ontvangt dan een e-mail met meer informatie over het onderzoek en een link naar de vragenlijst. Dit onderzoek wordt uitgevoerd onder begeleiding van Dr. Janneke Stolwijk-Swüste, revalidatiearts, mede namens drs. Catja Dijkstra, revalidatiearts.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu