Deel dit bericht

Laat een stoma je niet beperken

Vandaag, 17 december, is de campagne ‘Leven met…’ in samenwerking met Mediaplanet en Telegraaf gelanceerd. In deze bijlage staat onder andere een interview met onze nieuwe voorzitter (per 1 januari) Sanne Blom. Het doel van deze campagne is om meer bekendheid te creëren rondom chronische aandoeningen en het leven met aanpassingen zoals een stoma. In de bijlage lees je meer over leven met onder andere pah, epilepsie, slaapproblemen, PDS en een stoma.

Het was op dat moment de enige optie

In de bijlage van de Telegraaf staat een interview met Sanne Blom, zij is per 1 januari 2020 de nieuwe voorzitter van de Stomavereniging. Op haar 16e kreeg zij de ziekte van Crohn in een heftige variant. Toen zij 18 was, kreeg zij voor het eerst een jaar een stoma. ‘Dat was best een goed jaar. In totaal heb ik in al die jaren zo’n vijftien operaties en veel verschillende medicijnen gehad. Niets hielp. Uiteindelijk was een stoma de enige optie.’ Vanaf haar 23e heeft zij een definitief stoma.

Lees hier het interview

Wil je meer lezen?

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu