Deel dit bericht

Lijmrestverwijderaars mogelijk vergoed

Onlangs oordeelde de rechtbank in Arnhem in een tussenvonnis dat lijmrestverwijderaars bij een aantal medische indicaties gekwalificeerd dienen te worden als medisch hulpmiddel. Dit zou betekenen dat zorgverzekeraars deze middelen bij bepaalde indicaties moeten vergoeden.

Hoger beroep

Het gaat om een tussenvonnis. VGZ beraad zich nog of zij gebruik maken van het hoger beroep. De Stomavereniging begrijpt dit niet. Soms hebben stomadragers lijmrestverwijderaars nodig om de stomaplak voorzichtig los te weken zodat de huid niet verder beschadigt. Dit leidt tot minder pijn, minder stomamateriaalgebruik en dus tot lagere zorgkosten en een hogere kwaliteit van leven. Via onze website en social media houden wij u op de hoogte over de uitkomsten van deze zaak.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu