Deel dit bericht

Wat is jouw ervaring met lotgenotencontact bij kanker?

Heb jij kanker (gehad) of heb je een verhoogde kans op kanker? Dan horen we graag wat jouw ervaringen zijn met lotgenotencontact. Lotgenotencontact houdt in dat je contact hebt met andere mensen in een soortgelijke situatie.

Samen met de Nederlandse Federatie van Kankerpatiëntenorganisaties (NFK) houden wij een Doneer Je Ervaring-peiling over lotgenotencontact bij kanker. Heb jij behoefte (gehad) aan lotgenotencontact? En zo ja, waar vond je dit contact, en hoe heb je het ervaren?

Lotgenotencontact bij kanker

De vragenlijst is bedoeld voor mensen van 18 jaar en ouder die kanker hebben of hebben gehad, mensen met een verhoogde kans op kanker en naasten van beide groepen (bijvoorbeeld je partner). Ook als je geen behoefte hebt (gehad) aan lotgenotencontact, kun je meedoen aan deze vragenlijst.

Vul de vragenlijst in

Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 10 minuten. Bedankt voor je tijd en moeite. De resultaten worden op 25 oktober a.s. gedeeld op de website en sociale media van zowel Stomavereniging als NFK.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu