Deel dit bericht

Maak kennis met de StomaJONG commissie

‘Denk aan wat je wél kan en neem de toekomst in eigen hand’

“Op een decemberavond houden we een videomeeting met zes leden van StomaJONG, de jongerentak van de Stomavereniging. Hun verhalen en achtergronden zijn zeer verschillend, maar ze hebben drie dingen met elkaar gemeen: ze zijn niet ouder dan veertig, dragen een stoma, en zijn vastbesloten het taboe hierover te doorbreken. Tijdens het gesprek wordt er veel gelachen, terwijl hun ervaringen lang niet allemaal even vrolijk zijn. We praten over hun zoektocht naar de juiste hulpmiddelen, over het delen van ervaringen en over het leven met een stoma.” […]

Meer lezen

Wil je het volledige artikel lezen? Vraag dan gratis het ‘Samen Leven’ magazine aan van Coloplast.

Wil jij je ook aanmelden bij StomaJONG?

Ben jij onder de 40 jaar en heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je dan aan voor de besloten Facebookpagina StomaJONG door een persoonlijk bericht te sturen naar de Facebookpagina van de Stomavereniging. Of lees hier meer over StomaJONG, de jongerencommissie van de Stomavereniging.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu