Deel dit bericht

Medische indicatie? Sneller vaccinatie

Goed nieuws! Om tempo te maken gaat de GGD mensen tussen de 18 en de 60 jaar met een medische indicatie versneld vaccineren. Alle mensen jonger dan 60 (en vanaf 18 jaar) met medisch risico zouden voor half mei hun eerste prik (Pfizer of Moderna) moeten hebben gekregen.

Mensen die jaarlijks een oproep krijgen voor griepvaccinatie, krijgen vanaf mei een uitnodiging van hun huisarts. Met deze uitnodiging kunnen zij een afspraak maken bij de GGD. Lees meer informatie hierover op de website van de Rijksoverheid.

Vragen?

Heb je vragen? Bijvoorbeeld omdat je in deze categorie valt, maar niet jaarlijks een oproep voor een griepvaccinatie krijgt? Neem dan contact op met je huisarts. Wil je meer lezen over corona en kanker? Kijk dan op de website van NFK. Wil je meer weten over corona en IBD? Kijk dan bij de meestgestelde vragen op de website van Crohn & Colitis NL.

Meer artikelen

‘De Ledenraad mag best wat diverser’
19 september 2023

‘De Ledenraad mag best wat diverser’

Leo Heus is lid van de Ledenraad van de Stomavereniging. Binnenkort zijn er weer verkiezingen, en...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
19 september 2023

1 oktober = Dag van de Stoma

‘Een stoma, dat is toch iets voor oude mensen?’. Of: ‘Bah, wat vies!’ Wie een stoma...

Lees verder
0
Nieuws
Vragen over bewegen met een stoma?
15 september 2023

Vragen over bewegen met een stoma?

Op woensdag 25 oktober 2023 van 19.00 tot 20.00 uur organiseert de Stomavereniging een chatsessie...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu