Deel dit bericht

Medische indicatie? Sneller vaccinatie

Goed nieuws! Om tempo te maken gaat de GGD mensen tussen de 18 en de 60 jaar met een medische indicatie versneld vaccineren. Alle mensen jonger dan 60 (en vanaf 18 jaar) met medisch risico zouden voor half mei hun eerste prik (Pfizer of Moderna) moeten hebben gekregen.

Mensen die jaarlijks een oproep krijgen voor griepvaccinatie, krijgen vanaf mei een uitnodiging van hun huisarts. Met deze uitnodiging kunnen zij een afspraak maken bij de GGD. Lees meer informatie hierover op de website van de Rijksoverheid.

Vragen?

Heb je vragen? Bijvoorbeeld omdat je in deze categorie valt, maar niet jaarlijks een oproep voor een griepvaccinatie krijgt? Neem dan contact op met je huisarts. Wil je meer lezen over corona en kanker? Kijk dan op de website van NFK. Wil je meer weten over corona en IBD? Kijk dan bij de meestgestelde vragen op de website van Crohn & Colitis NL.

Meer artikelen

Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda
31 mei 2023

Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda

Een nieuwe maand, een nieuwe agenda vol met online bijeenkomsten, activiteiten en inloopochtenden....

Lees verder
9
InstagramNieuws
Stel al je vakantievragen tijdens de chatsessie met stomaverpleegkundigen Ronald
30 mei 2023

Stel al je vragen over lekkages in de chatsessie met stomaverpleegkundige Ronald

Op woensdag 12 juli 2023 van 19.00 tot 20.00 uur organiseert de Stomavereniging een chatsessie met...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Stoma Event
23 mei 2023

Schrijf je nu in voor het Stoma Event

Woensdag 21 juni 2023 is het zover: dan organiseert de Stomavereniging het jaarlijkse Stoma Event...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu