Deel dit bericht

Medische indicatie? Sneller vaccinatie

Goed nieuws! Om tempo te maken gaat de GGD mensen tussen de 18 en de 60 jaar met een medische indicatie versneld vaccineren. Alle mensen jonger dan 60 (en vanaf 18 jaar) met medisch risico zouden voor half mei hun eerste prik (Pfizer of Moderna) moeten hebben gekregen.

Mensen die jaarlijks een oproep krijgen voor griepvaccinatie, krijgen vanaf mei een uitnodiging van hun huisarts. Met deze uitnodiging kunnen zij een afspraak maken bij de GGD. Lees meer informatie hierover op de website van de Rijksoverheid.

Vragen?

Heb je vragen? Bijvoorbeeld omdat je in deze categorie valt, maar niet jaarlijks een oproep voor een griepvaccinatie krijgt? Neem dan contact op met je huisarts. Wil je meer lezen over corona en kanker? Kijk dan op de website van NFK. Wil je meer weten over corona en IBD? Kijk dan bij de meestgestelde vragen op de website van Crohn & Colitis NL.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu