Deel dit bericht

Meer betaalgemak met automatische incasso

Steeds meer leden van de Stomavereniging kiezen ervoor hun contributie via automatische incasso te betalen. Wanneer je overstapt op automatische incasso geef je de Stomavereniging toestemming om eenmaal per jaar de contributie van je bankrekening af te schrijven. Uiteraard kun je de machtiging op elk moment weer stopzetten.

Voordelen automatische incasso

  • Je hoeft niets meer te doen om de contributie te betalen
  • Je betaalt altijd op tijd
  • Minder foutgevoelig, bijvoorbeeld bij het overtypen van het IBAN rekeningnummer

Daarnaast heeft een automatische incasso ook voor de Stomavereniging vele voordelen. We hoeven geen (herinnerings-)brieven meer te versturen, en dat is beter voor het milieu. Ook levert het een besparing op in tijd en geld. Tijd die we weer kunnen gebruiken om ons in te zetten voor jouw belangen en die van andere stoma- of pouchdragers.

Overstappen naar automatische incasso

Maak je nog geen gebruik van automatische incasso? Stuur dan een e-mail naar leden@stomavereniging.nl. Vermeld daarin je naam en IBAN rekeningnummer. Of bel naar 030 – 634 39 10 op maandag t/m donderdag tussen 09.30-12.30 uur en wij helpen je verder.

Meer artikelen

IryPump
19 oktober 2021

B. Braun stopt met productie van artikelen voor stoma-irrigatie

Fabrikant B.Braun Medical heeft besloten te stoppen met het produceren van artikelen voor...

Lees verder
0
Nieuws
typing-2558213_1920
19 oktober 2021

Gezocht: 2 enthousiaste bestuursleden

Draag jij de Stomavereniging een warm hart toe? En ben je gepassioneerd om de zorg en kwaliteit...

Lees verder
0
Nieuws
Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
menu