Deel dit bericht

Meer betaalgemak met automatische incasso

Steeds meer leden van de Stomavereniging kiezen ervoor hun contributie via automatische incasso te betalen. Wanneer je overstapt op automatische incasso geef je de Stomavereniging toestemming om eenmaal per jaar de contributie van je bankrekening af te schrijven. Uiteraard kun je de machtiging op elk moment weer stopzetten.

Voordelen automatische incasso

  • Je hoeft niets meer te doen om de contributie te betalen
  • Je betaalt altijd op tijd
  • Minder foutgevoelig, bijvoorbeeld bij het overtypen van het IBAN rekeningnummer

Daarnaast heeft een automatische incasso ook voor de Stomavereniging vele voordelen. We hoeven geen (herinnerings-)brieven meer te versturen, en dat is beter voor het milieu. Ook levert het een besparing op in tijd en geld. Tijd die we weer kunnen gebruiken om ons in te zetten voor jouw belangen en die van andere stoma- of pouchdragers.

Overstappen naar automatische incasso

Maak je nog geen gebruik van automatische incasso? Stuur dan een e-mail naar leden@stomavereniging.nl. Vermeld daarin je naam en IBAN rekeningnummer. Of bel naar 030 – 634 39 10 op maandag t/m donderdag tussen 09.30-12.30 uur en wij helpen je verder.

Meer artikelen

Portretten voor nieuwe huisstijl Nederlandse Stomavereniging
22 juli 2020

Kom in contact met andere stoma- of pouchdragers

Heb of krijg je een stoma en wil je meer weten over de impact op je dagelijks leven? Of wil je...

Lees verder
InstagramNieuws
Sanne en minister_wb
21 juli 2020

In gesprek met minister van Ark

De nieuwe minister voor Medische Zorg en Sport Tamara van Ark ging gelijk in haar eerste week al...

Lees verder
Nieuws
Logo bij nieuwsbricht
30 juni 2020

Steun de Stomavereniging

Met jouw financiële steun maak je het de Stomavereniging mogelijk te blijven werken aan een...

Lees verder
Nieuws
menu