Deel dit bericht

Meer betaalgemak met automatische incasso

Steeds meer leden van de Stomavereniging kiezen ervoor hun contributie via automatische incasso te betalen. Wanneer je overstapt op automatische incasso geef je de Stomavereniging toestemming om eenmaal per jaar de contributie van je bankrekening af te schrijven. Uiteraard kun je de machtiging op elk moment weer stopzetten.

Voordelen automatische incasso

  • Je hoeft niets meer te doen om de contributie te betalen
  • Je betaalt altijd op tijd
  • Minder foutgevoelig, bijvoorbeeld bij het overtypen van het IBAN rekeningnummer

Daarnaast heeft een automatische incasso ook voor de Stomavereniging vele voordelen. We hoeven geen (herinnerings-)brieven meer te versturen, en dat is beter voor het milieu. Ook levert het een besparing op in tijd en geld. Tijd die we weer kunnen gebruiken om ons in te zetten voor jouw belangen en die van andere stoma- of pouchdragers.

Overstappen naar automatische incasso

Maak je nog geen gebruik van automatische incasso? Stuur dan een e-mail naar leden@stomavereniging.nl. Vermeld daarin je naam en IBAN rekeningnummer. Of bel naar 030 – 634 39 10 op maandag t/m donderdag tussen 09.30-12.30 uur en wij helpen je verder.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu