Deel dit bericht

Meer betaalgemak met automatische incasso

Steeds meer leden van de Stomavereniging kiezen ervoor hun contributie via automatische incasso te betalen. Wanneer je overstapt op automatische incasso geef je de Stomavereniging toestemming om eenmaal per jaar de contributie van je bankrekening af te schrijven. Uiteraard kun je de machtiging op elk moment weer stopzetten.

Voordelen automatische incasso

  • Je hoeft niets meer te doen om de contributie te betalen
  • Je betaalt altijd op tijd
  • Minder foutgevoelig, bijvoorbeeld bij het overtypen van het IBAN rekeningnummer

Daarnaast heeft een automatische incasso ook voor de Stomavereniging vele voordelen. We hoeven geen (herinnerings-)brieven meer te versturen, en dat is beter voor het milieu. Ook levert het een besparing op in tijd en geld. Tijd die we weer kunnen gebruiken om ons in te zetten voor jouw belangen en die van andere stoma- of pouchdragers.

Overstappen naar automatische incasso

Maak je nog geen gebruik van automatische incasso? Stuur dan een e-mail naar leden@stomavereniging.nl. Vermeld daarin je naam en IBAN rekeningnummer. Of bel naar 030 – 634 39 10 op maandag t/m donderdag tussen 09.30-12.30 uur en wij helpen je verder.

Meer artikelen

Vooruitgang december 2020 cover
1 december 2020

Vooruitgang december uit!

De Vooruitgang van december is verschenen! In deze editie vind je weer vele interessante...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Thumbnail-webinar-28-11-2020-1-1
27 november 2020

Kijk mee naar de online Stomadag

Zaterdag 28 november 2020 is onze online Stomadag. Kijk op deze pagina live mee via je laptop,...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Portret van Jan Hobbelen voor Nederlandse Stomavereniging
26 november 2020

‘Als het nodig is, gaan we de barricaden op’

2020 was het jaar van corona. Voor veel Nederlanders, maar zeker ook voor Jan Hobbelen, die op 10...

Lees verder
0
Vooruitgang
menu