Deel dit bericht

Meld je aan voor de Stoma-webinars

Stomadag in coronatijd? Jazeker! Op zaterdag 26 september 2020 kun je meedoen aan de virtuele stomadag. Er zijn 3 live webinars. Ze zijn voor iedereen met een stoma of pouch.

Virtuele Stomadag zaterdag 26 september 12.45-15.00 uur

12.45 uur Welkom
Door Sanne Blom, Voorzitter van der Stomavereniging

Webinar 1: 13.00-13.30 uur Hoe zorg je goed voor je huid?
Door Astrid Solle, stomaverpleegkundige Martini Ziekenhuis

We weten allemaal hoe belangrijk je huid is als je een stoma of pouch hebt. Nog beter: hoe belangrijk het is om een pijnlijke of ontstoken huid te voorkomen. Dus wat doe je wel en juist niet? Doe mee aan deze webinar en je krijgt actuele adviezen van een ervaren stomaverpleegkundige.

Webinar 2: 13.45-14.15 uur Mag ik dat wel eten?
Door Pauline Kortbeek, diëtist en ervaringsdeskundige

Hoe je reageert op voeding is persoonlijk. Zeker als je geen dikke darm, dunne darm of blaas meer hebt. Doe mee aan deze webinar en ontvang adviezen van een diëtiste die zelf een stoma heeft.

Webinar 3: 14.30-15.00 uur Intimiteit, seksualiteit en relaties
Door Henk Elzevier, uroloog LUMC

Bij een stoma of pouch verandert je lichaam behoorlijk. Niet alleen aan de buitenkant, maar ook van binnen. Voor veel mensen is erover praten moeilijk, laat staan dat je zin hebt in seksualiteit. Herkenbaar? Doe mee aan deze webinar vol met tips en adviezen.

Aanmelden voor 24 september 2020

Deze virtuele Stomadag is gratis. Je kunt je aanmelden via deze link. Als je op het aanmeldformulier je e-mailadres achterlaat, ontvang je een week voor de webinar een e–mail met de link waarop het webinar te zien is. Aanmelden kan tot 24 september 2020.

Stel jouw vragen

Heb jij vragen over één van de onderwerpen? Stuur deze voorafgaand aan het webinar naar info@stomavereniging.nl (uiterlijk vóór 20 september). Wij verzamelen deze vragen en leggen ze voor aan de sprekers. Je kunt ook op de dag zelf je vragen live stellen aan de deskundigen via het webinar. Je kunt je vraag ook anoniem stellen, geef dit aan in de mail.

Terugkijken?

Wil je de webinars terugkijken? Dat kan via de YouTube van de Stomavereniging of via deze pagina met archief van webinars.

Meer artikelen

IryPump
19 oktober 2021

B. Braun stopt met productie van artikelen voor stoma-irrigatie

Fabrikant B.Braun Medical heeft besloten te stoppen met het produceren van artikelen voor...

Lees verder
9
InstagramNieuws
typing-2558213_1920
19 oktober 2021

Gezocht: 2 enthousiaste bestuursleden

Draag jij de Stomavereniging een warm hart toe? En ben je gepassioneerd om de zorg en kwaliteit...

Lees verder
0
Nieuws
Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
menu