Deel dit bericht

Meld je aan voor webinar 18 september

Zaterdag 18 september 2021 is er weer een online Stomadag. Dit keer wordt het evenement speciaal georganiseerd in samenwerking met Welland. De webinars bij deze online Stomadag staan in het teken van het thema huid.

Programma

13.00-13.15 uur Welkom
Door Sanne Blom, voorzitter Stomavereniging

Als je een stoma hebt, ben je gebaat bij stomahulpmiddelen die goed bij jou passen. Maar wat betekent dat in de praktijk? Hoe gaat het voorschrijven van stomahulpmiddelen in zijn werk? Sanne heet je welkom en geeft kort uitleg over de rol van de Stomavereniging bij de Module Stoma Hulpmiddelen.

13.15-13.45 uur Huidproblemen, hoe ontstaan deze?
Door Ellen Hubert, Rijnstate ziekenhuis Arnhem en Marieke Peters, Rijnstate ziekenhuis Arnhem, tevens werkzaam bij Thuiszorg Sensire.

Huidproblemen en een stoma beïnvloeden elkaar wederzijds. Een ontstoken huid zorgt dat je je stomamateriaal niet kunt bevestigen. En niet goed bevestigd stomamateriaal kan weer leiden tot infecties. Maar hoe ontstaan huidproblemen precies? Wat voor soort huidproblemen zijn er? En wat kun je er tegen doen? Dat en meer hoor je tijdens dit webinar.

13.45-14.15 uur Aurum Plus en Manuka honing, iets voor jou?
Door Nelleke van de Vliert, Verpleegkundig Consulent Welland Nederland BV.

Stomamateriaal vinden dat bij je past, ís en blijft maatwerk. Maar we laten je graag zien welke mogelijkheden er zijn. Aurum Plus is een lijn met huidvriendelijke materialen waaronder Manuka honing. Deze plak is uniek in zijn soort en mogelijk de oplossing voor jou!

14.15-14.45 uur StomaConnect, hét platform voor stomadragers
Door Marleen Elemans-Kloppenburg, StomaConnect, en Frans Huigen, stomadrager en lid van StomaConnect.

Als stomadrager heb jij dagelijks ervaring met stomamaterialen en de zorg. Misschien loop je al een tijdje met een idee, maar weet je niet waar je dit kan delen? Bij StomaConnect is dit mogelijk. Wij leggen uit wat StomaConnect is en hoe het werkt.

Bekijk de uitnodiging en het programma.

Aanmelden

Deze online Stomadag is gratis. Je kunt je aanmelden via deze link. Als je op het aanmeldformulier je e-mailadres achterlaat, ontvang je op de dag zelf een e–mail met de link waarop het webinar te zien is. Aanmelden kan tot 17 september 2021.

Stel jouw vragen

Heb jij vragen over één van de onderwerpen? Stuur deze uiterlijk vóór 10 september naar info@stomavereniging.nl. Dan leggen wij ze voor aan de sprekers. Je kunt ook tijdens het evenement je vragen live stellen via de chat.

Dit webinar wordt mede mogelijk gemaakt door

Mede-organisator

Sponsors

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu