Deel dit bericht

Meldpunt stomamaterialen open

Het Meldpunt stomamaterialen is open! Vanaf 6 januari kunt u hier terecht met al uw ervaringen met stomamateriaal. De Nederlandse Stomavereniging geeft zo extra aandacht aan het belangrijke onderwerp ‘kwaliteit en betaalbaarheid van stomamaterialen’. Meld uw ervaring met stomamaterialen!

Wat doen we met uw signalen?

Heeft u twijfels over uw stomamateriaal? Of maakt u zich zorgen om iets wat u heeft meegemaakt met uw zorgverzekeraar, medisch speciaalzaak of stomaverpleegkundige? Laat het ons dan weten! Met uw signalen kunnen wij uw belangen nog beter behartigen. Want iedere stomadrager verdient het om passend materiaal en passende zorg te krijgen.

Extra aandacht stomamaterialen

Het openen van het meldpunt is het gevolg van een uitvraag in de zomer onder het Stomapanel. Daaruit bleek dat u ongerust bent over de kwaliteit en betaalbaarheid van stomamateriaal in de toekomst. Wij vonden dit zo’n belangrijk signaal dat dit onderwerp extra aandacht krijgt in 2014. De opening van het meldpunt is de eerste zichtbare actie.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu