Deel dit bericht

Neem contact op met je stomaverpleegkundige

Mensen met klachten wachten door corona soms veel te lang met naar de stomaverpleegkundige te gaan. Hierdoor kunnen kleine klachten mogelijk veel ernstiger worden. Sommige mensen zijn bang dat de arts of verpleegkundige geen tijd voor ze heeft en dat kan verstrekkende gevolgen hebben.

Ga naar de stomaverpleegkundige

Heb jij zorgen over je stoma of pouch? Of klachten die maar niet over gaan? Maak dan een afspraak met je stomaverpleegkundige of arts. Ook in coronatijd. Het is belangrijk dat je op tijd de juiste zorg krijgt. En het is veilig om naar de arts of stomaverpleegkundige te gaan dankzij de maatregelen die zijn genomen.

Heb je andere vragen of wil je met iemand praten?

Heb je een vraag of wil je meer informatie over jouw stoma of pouch? Bel naar 030 – 634 39 10 of mail naar mijnervaring@stomavereniging.nl. Wij helpen je graag verder of brengen je in contact met een ervaringsdeskundige.

Meer artikelen

IryPump
19 oktober 2021

B. Braun stopt met productie van artikelen voor stoma-irrigatie

Fabrikant B.Braun Medical heeft besloten te stoppen met het produceren van artikelen voor...

Lees verder
9
InstagramNieuws
typing-2558213_1920
19 oktober 2021

Gezocht: 2 enthousiaste bestuursleden

Draag jij de Stomavereniging een warm hart toe? En ben je gepassioneerd om de zorg en kwaliteit...

Lees verder
0
Nieuws
Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
menu