Deel dit bericht

Neem contact op met je stomaverpleegkundige

Mensen met klachten wachten door corona soms veel te lang met naar de stomaverpleegkundige te gaan. Hierdoor kunnen kleine klachten mogelijk veel ernstiger worden. Sommige mensen zijn bang dat de arts of verpleegkundige geen tijd voor ze heeft en dat kan verstrekkende gevolgen hebben.

Ga naar de stomaverpleegkundige

Heb jij zorgen over je stoma of pouch? Of klachten die maar niet over gaan? Maak dan een afspraak met je stomaverpleegkundige of arts. Ook in coronatijd. Het is belangrijk dat je op tijd de juiste zorg krijgt. En het is veilig om naar de arts of stomaverpleegkundige te gaan dankzij de maatregelen die zijn genomen.

Heb je andere vragen of wil je met iemand praten?

Heb je een vraag of wil je meer informatie over jouw stoma of pouch? Bel naar 030 – 634 39 10 of mail naar mijnervaring@stomavereniging.nl. Wij helpen je graag verder of brengen je in contact met een ervaringsdeskundige.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu