Deel dit bericht

Nieuwe beleidsmedewerker Stomavereniging

Het landelijk bureau van de Stomavereniging krijgt versterking. Per 19 maart 2019 start Anni Tüski als beleidsmedewerker . De Stomavereniging heeft vanaf nu een team van twee beleidsmedewerkers die samen de belangen van mensen met een stoma of pouch nog beter op de kaart gaan zetten. 

Ervaring

Anni heeft de afgelopen 25 jaar verschillende functies gehad op het gebied van zorg en welzijn, zowel in Nederland als binnen Europa. De laatste jaren heeft zij op projectmatige basis organisaties ondersteund op het gebied van patiëntenzorg en onderzoek.

Zij maakt zich al jarenlang sterk voor patiëntgerichte ontwikkeling waarbij keuzevrijheid en kwaliteit van leven centraal staan. “Het is een uitdaging om goede randvoorwaarden te scheppen om patiënten sterk te maken, het heft in eigen handen te laten nemen en te behouden”, aldus Anni. Dit sluit mooi aan bij datgene waarvoor de Stomavereniging zich sterk maakt.

Beleidsmedewerker

Anni gaat aan de slag als beleidsmedewerker. Zij gaat zich onder andere bezighouden met  de samenstelling van de onderzoeksagenda, het opzetten van stoma scholing in de regio en de beleidsmatige ontwikkelingen in de regio’s . Haar werkdagen zijn dinsdag, woensdag en donderdag.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu