Deel dit bericht

Oproep voor interview

Als Stomavereniging willen we mensen met een stoma of pouch in alle opzichten helpen een zo goed, plezierig en leuk mogelijk leven te leiden. Voor het ontwikkelen van informatiemateriaal en het behartigen van belangen is geld nodig.

Extra steun is daarom altijd welkom, bijvoorbeeld in de vorm van een schenking. Zo zijn onze inspanningen voor goede en toegankelijke stomazorg en de Stomawegwijzer (www.stomawegwijzer.nl, met 100 vragen & antwoorden over leven met een stoma) grotendeels bekostigd vanuit legaten.

Meewerken aan een interview?

Om mensen te wijzen op de mogelijkheid van schenken en/of nalaten, zoeken wij voor een interview in een magazine iemand die een schenking heeft gedaan of een nabestaande van iemand die de Stomavereniging een legaat heeft nagelaten. Wij willen graag zijn of haar verhaal optekenen.

Meld je aan

Bent u of kent u zo’n gulle gever? Dan horen wij graag van u. U kunt contact opnemen met Marlies Jansen, communicatieadviseur van de Stomavereniging, m.jansen@stomavereniging.nl. Alvast bedankt.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu