Deel dit bericht

Oproep voor interview

Als Stomavereniging willen we mensen met een stoma of pouch in alle opzichten helpen een zo goed, plezierig en leuk mogelijk leven te leiden. Voor het ontwikkelen van informatiemateriaal en het behartigen van belangen is geld nodig.

Extra steun is daarom altijd welkom, bijvoorbeeld in de vorm van een schenking. Zo zijn onze inspanningen voor goede en toegankelijke stomazorg en de Stomawegwijzer (www.stomawegwijzer.nl, met 100 vragen & antwoorden over leven met een stoma) grotendeels bekostigd vanuit legaten.

Meewerken aan een interview?

Om mensen te wijzen op de mogelijkheid van schenken en/of nalaten, zoeken wij voor een interview in een magazine iemand die een schenking heeft gedaan of een nabestaande van iemand die de Stomavereniging een legaat heeft nagelaten. Wij willen graag zijn of haar verhaal optekenen.

Meld je aan

Bent u of kent u zo’n gulle gever? Dan horen wij graag van u. U kunt contact opnemen met Marlies Jansen, communicatieadviseur van de Stomavereniging, m.jansen@stomavereniging.nl. Alvast bedankt.

Meer artikelen

IryPump
19 oktober 2021

B. Braun stopt met productie van artikelen voor stoma-irrigatie

Fabrikant B.Braun Medical heeft besloten te stoppen met het produceren van artikelen voor...

Lees verder
9
InstagramNieuws
typing-2558213_1920
19 oktober 2021

Gezocht: 2 enthousiaste bestuursleden

Draag jij de Stomavereniging een warm hart toe? En ben je gepassioneerd om de zorg en kwaliteit...

Lees verder
0
Nieuws
Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
menu