Deel dit bericht

Doe mee met de pubquiz voor jongeren met een stoma!

Ben jij jong (tot 40 jaar) en heb je wel zin in wat gezelligheid? Samen met de jongeren van Crohn & Colitis NL hebben we weer een pubquiz gemaakt! We houden deze online op zondagmiddag 19 december, dus je hoeft er niet eens de deur voor uit.

Laat je verrassen! De pubquiz is speciaal gemaakt voor en door jongeren met een stoma en/of IBD. Er zijn verschillende (bekende) rondes: kerst en oud & nieuw, muziek en entertainment, sport, gezondheid, actualiteiten en films & series.

Meld je aan voor de pubquiz voor jongeren met een stoma

Doe je ook mee op 19 december? Het is van 15.00-17.00 uur. Meld je aan en wie weet win jij wel een van de leuke prijzen! Nadat de winnaar van pubquiz bekend is, borrelen we uiteraard nog even digitaal verder.

Meer artikelen

stomaJONG weekend
24 mei 2022

StomaJONG weekend een groot succes! Lees de reacties van deelnemers

Afgelopen weekend vond het StomaJONG weekend plaats in Zeeland, dat we samen met Outward Bound...

Lees verder
0
Nieuws
huidproblemen rondom de stoma
23 mei 2022

Huidproblemen rondom de stoma. Waardoor ontstaan ze en wat doe je eraan?

Huidproblemen rondom de stoma komen vaak voor. Toch trekt maar een op de vijf stomadragers aan de...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
StomaTEENS kamp
18 mei 2022

Tiener met een stoma of pouch? Ga deze zomer mee op kamp!

Samen met Outward Bound organiseren wij deze zomer in Zeeland een kamp voor tieners (12 t/m 17...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu