Deel dit bericht

Sanne Blom nieuwe voorzitter Stomavereniging

Na het vertrek van Rein van der Leeuw als voorzitter van de Stomavereniging in december 2019, heeft Sanne Blom het stokje overgenomen. Sanne zat al ruim anderhalf jaar in het verenigingsbestuur, waarvan het laatste halfjaar als vicevoorzitter. Sanne kreeg in 2008 voor de tweede keer een stoma als gevolg van de ziekte van Crohn. Sinds anderhalf jaar is ze manager Capaciteit en Logistiek bij het HagaZiekenhuis Den Haag. Ze wil zich onder andere graag inzetten voor jongeren met een stoma of pouch.

Meer artikelen

Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
vacature
11 oktober 2021

Gezocht: Belangenbehartiger (28 uur per week)

Ben jij op zoek naar een dynamische functie waarbinnen je op een breed en divers terrein opereert?...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Wereld Stomadag 2021
22 september 2021

Wereld Stomadag 2021: doe je ook mee aan onze online actie?

Op zaterdag 2 oktober a.s. is het Wereld Stomadag. Deze dag kunnen we natuurlijk niet ongemerkt...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu