Deel dit bericht

Stel je kandidaat voor de Ledenraad!

Wil jij je inzetten voor mensen met een stoma of pouch? Stel je kandidaat voor de Ledenraad van de Stomavereniging. Als lid van de Ledenraad bepaal jij de koers van de Stomavereniging. Concreet betekent dit dat je goedkeuring geeft aan het strategisch meerjarenplan, de begroting en de jaarrekening.

Oproep voor 2020

De Ledenraad bestaat uit 16 enthousiaste en doortastende leden die voor 4 jaar tekenen. Begin 2020 is de kandidatenlijst klaar en gaan leden van de Stomavereniging stemmen op de kandidaat van hun voorkeur. Sta jij ook op die lijst? Meld je dan aan!

Aanmelden

Hier vind je de profielschets voor leden van de ledenraad. Pas jij in het plaatje? Vul dan dit formulier in en mail het naar info@stomavereniging.nl onder vermelding van ‘Kandidaat Ledenraad’. We zien je aanmelding graag tegemoet! Sluitingsdatum voor aanmelding is 1 februari 2020.

Artikel in Vooruitgang

Meer weten over de Ledenraad en wat dit inhoudt? Lees dan dit artikel in de Vooruitgang. Marjan Kamphuis en Paul Stortelder vertellen wat er zo bijzonder is aan het lidmaatschap.

Meer artikelen

belasting
18 februari 2020

Belasting: aftrek zorgkosten 2019

Leven met een stoma, pouch of ziekte brengt kosten met zich mee. Kosten voor medische zorg,...

Lees verder
Nieuws
Complicaties sww
18 februari 2020

Knelpuntenanalyse stoma hulpmiddelenzorg

In december 2019 vroegen we welke knelpunten worden ervaren in de stoma hulpmiddelenzorg. Maar...

Lees verder
Nieuws
vegetables-nieuiwsbericht
18 februari 2020

Heb jij ervaring met een diëtist?

Heb je voedingsadvies gekregen van een stomaverpleegkundige én / of een diëtist? Wat zijn je...

Lees verder
Nieuws
menu