Deel dit bericht

Online programma Sterk met Stoma bijna van start

Het is bijna zover! Op 7 april a.s. gaat het zes weken durende online programma Sterk met Stoma van start met een sprankelend webinar. Het thema: hoe kun je je sterker en vrijer voelen, ondanks uitdagingen of beperkingen? Sterk met Stoma geeft inzicht in hoe je met problemen omgaat en helpt je kijken naar wat je wél kunt.

Wanneer je een stoma krijgt, ziet je leven er ineens heel anders uit. Misschien ben je onzeker, over je lijf en wat het nog kan. Of kijk je op tegen de toekomst. Je zal je moeten aanpassen om je leven te kunnen leven zoals jij dat gewend bent – én wil blijven doen! Hiervoor heb je een sterke mindset nodig.

Veerkrachtiger dankzij Sterk met Stoma

Het online programma Sterk met Stoma motiveert je om vooruit te kijken én helpt je veerkrachtiger te worden, zodat je nog beter om kan gaan met nieuwe uitdagingen.

Meedoen aan Sterk met Stoma is gratis! Schrijf je alvast in om straks gelijk van start te gaan. Na je inschrijving sturen wij je ook de uitnodiging voor het openingswebinar. Deze vindt plaats op donderdag 7 april a.s. van 20.00 tot 21.00 uur, dus noteer dit tijdstip alvast in je agenda!

Sterk met Stoma is een initiatief van de Stomavereniging in samenwerking met Coloplast.

Meer artikelen

Sam Schröder gaat voor goud (Facebook-bericht (Liggend)) (1024 x 683 px)
5 juni 2023

Sam Schröder gaat voor goud op Roland Garros

Sam Schröder (23 jaar oud) is ex-darmkankerpatiënt en heeft al vele sportieve prestaties op zijn...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda
31 mei 2023

Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda

Een nieuwe maand, een nieuwe agenda vol met online bijeenkomsten, activiteiten en inloopochtenden....

Lees verder
9
InstagramNieuws
Stel al je vakantievragen tijdens de chatsessie met stomaverpleegkundigen Ronald
30 mei 2023

Stel al je vragen over lekkages in de chatsessie met stomaverpleegkundige Ronald

Op woensdag 12 juli 2023 van 19.00 tot 20.00 uur organiseert de Stomavereniging een chatsessie met...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu