Deel dit bericht

Online programma Sterk met Stoma bijna van start

Het is bijna zover! Op 7 april a.s. gaat het zes weken durende online programma Sterk met Stoma van start met een sprankelend webinar. Het thema: hoe kun je je sterker en vrijer voelen, ondanks uitdagingen of beperkingen? Sterk met Stoma geeft inzicht in hoe je met problemen omgaat en helpt je kijken naar wat je wél kunt.

Wanneer je een stoma krijgt, ziet je leven er ineens heel anders uit. Misschien ben je onzeker, over je lijf en wat het nog kan. Of kijk je op tegen de toekomst. Je zal je moeten aanpassen om je leven te kunnen leven zoals jij dat gewend bent – én wil blijven doen! Hiervoor heb je een sterke mindset nodig.

Veerkrachtiger dankzij Sterk met Stoma

Het online programma Sterk met Stoma motiveert je om vooruit te kijken én helpt je veerkrachtiger te worden, zodat je nog beter om kan gaan met nieuwe uitdagingen.

Meedoen aan Sterk met Stoma is gratis! Schrijf je alvast in om straks gelijk van start te gaan. Na je inschrijving sturen wij je ook de uitnodiging voor het openingswebinar. Deze vindt plaats op donderdag 7 april a.s. van 20.00 tot 21.00 uur, dus noteer dit tijdstip alvast in je agenda!

Sterk met Stoma is een initiatief van de Stomavereniging in samenwerking met Coloplast.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu