Deel dit bericht

Stomavereniging zoekt reislustige stomadragers

Ga jij vaak op reis? Waar hou jij dan rekening mee? Wat neem je extra mee? En hoe zit het met je voeding? Wil jij deze en andere tips delen met andere stoma- en pouchdragers tijdens een workshop op onze Stomadagen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Stomadagen 2020

In 2020 organiseert de Stomavereniging weer 3 Stomadagen, namelijk op:

  • Zaterdag 7 maart in het LUMC in Leiden
  • Zaterdag 16 mei in het Van der Valk in Assen
  • Zaterdag 7 november in de TUe Eindhoven

Tijdens deze Stomadagen willen we graag tussen 13.30 en 14.15 uur een workshop organiseren over reizen. We zoeken hiervoor iemand die veel reist en daar graag over wil vertellen. Denk bijvoorbeeld aan handige tips voor het meenemen van stomamateriaal. Waar moet je op letten als je gaat vliegen en bij de douane? En hoe zit het met voeding?

Wil jij meewerken aan deze workshop?

Ga jij vaak op reis en heb je handige tips en adviezen? En wil je graag anderen hierover informeren tijdens een workshop? Dan zijn wij op zoek naar jou. Neem contact op met Annerieke Nieuwenhuijse: a.nieuwenhuijse@stomavereniging.nl voor meer informatie.

Meer artikelen

belasting
18 februari 2020

Belasting: aftrek zorgkosten 2019

Leven met een stoma, pouch of ziekte brengt kosten met zich mee. Kosten voor medische zorg,...

Lees verder
Nieuws
Complicaties sww
18 februari 2020

Knelpuntenanalyse stoma hulpmiddelenzorg

In december 2019 vroegen we welke knelpunten worden ervaren in de stoma hulpmiddelenzorg. Maar...

Lees verder
Nieuws
vegetables-nieuiwsbericht
18 februari 2020

Heb jij ervaring met een diëtist?

Heb je voedingsadvies gekregen van een stomaverpleegkundige én / of een diëtist? Wat zijn je...

Lees verder
Nieuws
menu