Deel dit bericht

Stomavereniging zoekt reislustige stomadragers

Ga jij vaak op reis? Waar hou jij dan rekening mee? Wat neem je extra mee? En hoe zit het met je voeding? Wil jij deze en andere tips delen met andere stoma- en pouchdragers tijdens een workshop op onze Stomadagen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Stomadagen 2020

In 2020 organiseert de Stomavereniging weer 3 Stomadagen, namelijk op:

  • Zaterdag 7 maart in het LUMC in Leiden
  • Zaterdag 16 mei in het Van der Valk in Assen
  • Zaterdag 7 november in de TUe Eindhoven

Tijdens deze Stomadagen willen we graag tussen 13.30 en 14.15 uur een workshop organiseren over reizen. We zoeken hiervoor iemand die veel reist en daar graag over wil vertellen. Denk bijvoorbeeld aan handige tips voor het meenemen van stomamateriaal. Waar moet je op letten als je gaat vliegen en bij de douane? En hoe zit het met voeding?

Wil jij meewerken aan deze workshop?

Ga jij vaak op reis en heb je handige tips en adviezen? En wil je graag anderen hierover informeren tijdens een workshop? Dan zijn wij op zoek naar jou. Neem contact op met Annerieke Nieuwenhuijse: a.nieuwenhuijse@stomavereniging.nl voor meer informatie.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu