Deel dit bericht

Vacature Coördinator (regio)team

Voor de Stomavereniging zijn wij voor onze vrijwilligersorganisatie op zoek naar een:

Coördinator van een (regio) team
voor de regio Oost

Werken voor de Stomavereniging betekent iets voor de ander betekenen, een ander helpen door het geven van informatie, door als lotgenoot contact te hebben en door belangenbehartiging. Als vrijwilliger werken voor de Stomavereniging geeft jou ook het gevoel om van betekenis te zijn voor die ander, je bent van enorme waarde voor de ander, je helpt ze bij een verandering in hun leven, je helpt ze op weg naar leven met een stoma/pouch.

Als Coördinator werk je samen met een team van vrijwilligers in een regio en verdeel je de taken met elkaar. De Coördinator is het aanspreekpunt voor de directeur van het landelijk bureau Stomavereniging.

Waar ben je als Coördinator mee bezig?

  • Vanuit het landelijk bureau wordt een jaarplan opgesteld en als Coördinator stel je een regio jaarplan op samen met het regioteam. Dat is je leidraad voor het komende jaar. Aan het eind van het jaar maak je een verslag over hoe het jaar is verlopen;
  • Je zorgt voor het team van vrijwilligers; zijn er voldoende vrijwilligers, welke informele momenten kan je organiseren om de vrijwilligers te waarderen, een goede informatieoverdracht en betrekken van vrijwilligers in projecten. Kortom je zorgt ervoor dat de activiteiten van de Stomavereniging in jouw regio goed worden uitgevoerd. Dat doe je dus niet alleen maar met een team van enthousiaste vrijwilligers.
  • Je onderhoudt contacten binnen en buiten de regio. Denk hierbij aan het landelijk bureau, de aanspreekpunten binnen de regio, de collega coördinatoren van de andere 4 regio’s en samenwerkingspartners in de regio.

Wat je nog meer moet weten

  • De tijdsindicatie voor het invullen van deze vrijwilligersfunctie wordt gemiddeld op 8 uur per week geschat.
  • Onkosten die gemaakt worden kunnen uiteraard gedeclareerd worden.
  • Het is fijn als je in de regio woonachtig bent maar woon je daar net buiten dan is dat uiteraard geen probleem.
  • Regio Oost is: Overijssel Gelderland, Noordoostpolder en het zuidelijk deel van Flevoland

Wij zoeken jou!

  • Wil je graag van betekenis zijn voor een ander en zit het in je natuur om op te komen voor de belangen van je collega’s en de Stomavereniging?
  • Heb je er plezier in om samen met een team van deskundige vrijwilligers te werken?
  • Word je blij van plannen en organiseren, goed luisteren naar een ander, samen resultaten bereiken en anderen te inspireren?

Dan zijn we zeker op zoek naar jou en nodigen we jou graag uit om contact met ons op te nemen. Stuur een mail met motivatie naar: info@stomavereniging.nl of bel voor meer informatie naar Jan Hobbelen, directeur Stomavereniging via 030-6343910.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu