Deel dit bericht

Vooruitgang exclusief online voor leden

Als lid van de Stomavereniging heb je vanaf oktober 2020 exclusief toegang tot alle artikelen van kwartaalmagazine Vooruitgang. Je kunt deze artikelen digitaal lezen door in te loggen met je e-mailadres en het lidnummer van de Stomavereniging.

Je vindt het lidnummer op de adresdrager van de Vooruitgang en op brieven van de Stomavereniging. Voor niet-leden zijn slechts een beperkt aantal Vooruitgang artikelen vrij online beschikbaar. Daarnaast ontvangen leden uiteraard ook nog de papieren uitgave van Vooruitgang per post op de deurmat.

Hoe kan ik de Vooruitgang digitaal lezen?

  • Klik op de website van de Stomavereniging op het artikel van Vooruitgang dat je wilt lezen. Er verschijnt een inlogmogelijkheid waarin je gegevens moet invullen om in te loggen.
  • Vul je e-mailadres en lidnummer in. Je krijgt direct toegang tot het gehele artikel.

Lid worden van de Stomavereniging

Heb je nog geen lidnummer? Word dan lid van de Stomavereniging. Het lidmaatschap is het eerste halfjaar gratis en kost daarna €25,- per jaar. Uiterlijk binnen 7 werkdagen ontvang je een welkomstbrief met je lidnummer. Hiermee kun je inloggen om artikelen van Vooruitgang digitaal te lezen.

Vooruitgangen met terugwerkende kracht online

Nog niet alle jaargangen van Vooruitgang staan online. Deze worden met terugwerkende kracht de komende tijd online geplaatst. Zoek je een specifiek artikel? Neem contact op met de Stomavereniging via info@stomavereniging.nl en we helpen je verder!

Meer artikelen

Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
vacature
11 oktober 2021

Gezocht: Belangenbehartiger (28 uur per week)

Ben jij op zoek naar een dynamische functie waarbinnen je op een breed en divers terrein opereert?...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Wereld Stomadag 2021
22 september 2021

Wereld Stomadag 2021: doe je ook mee aan onze online actie?

Op zaterdag 2 oktober a.s. is het Wereld Stomadag. Deze dag kunnen we natuurlijk niet ongemerkt...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu