Deel dit bericht

Vooruitgang exclusief online voor leden

Als lid van de Stomavereniging heb je vanaf oktober 2020 exclusief toegang tot alle artikelen van kwartaalmagazine Vooruitgang. Je kunt deze artikelen digitaal lezen door in te loggen met je e-mailadres en het lidnummer van de Stomavereniging.

Je vindt het lidnummer op de adresdrager van de Vooruitgang en op brieven van de Stomavereniging. Voor niet-leden zijn slechts een beperkt aantal Vooruitgang artikelen vrij online beschikbaar. Daarnaast ontvangen leden uiteraard ook nog de papieren uitgave van Vooruitgang per post op de deurmat.

Hoe kan ik de Vooruitgang digitaal lezen?

  • Klik op de website van de Stomavereniging op het artikel van Vooruitgang dat je wilt lezen. Er verschijnt een inlogmogelijkheid waarin je gegevens moet invullen om in te loggen.
  • Vul je e-mailadres en lidnummer in. Je krijgt direct toegang tot het gehele artikel.

Lid worden van de Stomavereniging

Heb je nog geen lidnummer? Word dan lid van de Stomavereniging. Het lidmaatschap is het eerste halfjaar gratis en kost daarna €25,- per jaar. Uiterlijk binnen 7 werkdagen ontvang je een welkomstbrief met je lidnummer. Hiermee kun je inloggen om artikelen van Vooruitgang digitaal te lezen.

Vooruitgangen met terugwerkende kracht online

Nog niet alle jaargangen van Vooruitgang staan online. Deze worden met terugwerkende kracht de komende tijd online geplaatst. Zoek je een specifiek artikel? Neem contact op met de Stomavereniging via info@stomavereniging.nl en we helpen je verder!

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu