Deel dit bericht

Vooruitgang september uit!

De Vooruitgang van september is verschenen! In deze editie vind je weer vele interessante artikelen, zoals:

  • Mijn hockey heeft mij er doorheen gesleurd: Een interview met Julia (27 jaar), hockeykeeper bij De Terriërs in de promotieklasse. ‘Ik heb mijn leven weer terug.’ Julia heeft een stoma vanwege colitis ulcerosa.
  • Meer mogelijk met digitale techniek: Lees het laatste nieuws van arts-onderzoeker Sebastiaan van der Storm aan het Amsterdam UMC, die momenteel samen met de Stomavereniging en Stomaatje een speciale stoma app ontwikkelt.
  • Met darmkanker moet je niet alleen staan: Het interview met Rein van der Leeuw, tot voor kort voorzitter van de Stomavereniging. Hij maakt zich nu sterk voor mensen met darmkanker in een nieuwe stichting.
  • Voeding is de sleutel tot betere zorg: Lees het interview met Ben Witteman, hoogleraar en MDL-arts bij Ziekenhuis Gelderse Vallei. Hij ziet dat patiënten door een goed dieet beter zijn voorbereid op de operatie.

En nog veel meer interessante artikelen. Je kunt de Vooruitgang ook digitaal lezen op onze website.

Wil je ook het blad ontvangen?

Leden van de Stomavereniging ontvangen ieder kwartaal de Vooruitgang thuis op de deurmat. Wil je de Vooruitgang ook thuis ontvangen? Word dan lid van de Stomavereniging.

Welke onderwerpen mis je in Vooruitgang?

Mis je bepaalde onderwerpen in de Vooruitgang? Of heb je een idee voor een leuk artikel? Of lijkt het je leuk om in de redactie te zitten? Stuur een mail naar de redactie@stomavereniging.nl en wie weet komt jouw verhaal of suggestie in Vooruitgang.

Meer artikelen

IryPump
19 oktober 2021

B. Braun stopt met productie van artikelen voor stoma-irrigatie

Fabrikant B.Braun Medical heeft besloten te stoppen met het produceren van artikelen voor...

Lees verder
9
InstagramNieuws
typing-2558213_1920
19 oktober 2021

Gezocht: 2 enthousiaste bestuursleden

Draag jij de Stomavereniging een warm hart toe? En ben je gepassioneerd om de zorg en kwaliteit...

Lees verder
0
Nieuws
Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
menu