Deel dit bericht

Vooruitgang september uit!

De Vooruitgang van september is verschenen! In deze editie vind je weer vele interessante artikelen, zoals:

  • Mijn hockey heeft mij er doorheen gesleurd: Een interview met Julia (27 jaar), hockeykeeper bij De Terriërs in de promotieklasse. ‘Ik heb mijn leven weer terug.’ Julia heeft een stoma vanwege colitis ulcerosa.
  • Meer mogelijk met digitale techniek: Lees het laatste nieuws van arts-onderzoeker Sebastiaan van der Storm aan het Amsterdam UMC, die momenteel samen met de Stomavereniging en Stomaatje een speciale stoma app ontwikkelt.
  • Met darmkanker moet je niet alleen staan: Het interview met Rein van der Leeuw, tot voor kort voorzitter van de Stomavereniging. Hij maakt zich nu sterk voor mensen met darmkanker in een nieuwe stichting.
  • Voeding is de sleutel tot betere zorg: Lees het interview met Ben Witteman, hoogleraar en MDL-arts bij Ziekenhuis Gelderse Vallei. Hij ziet dat patiënten door een goed dieet beter zijn voorbereid op de operatie.

En nog veel meer interessante artikelen. Je kunt de Vooruitgang ook digitaal lezen op onze website.

Wil je ook het blad ontvangen?

Leden van de Stomavereniging ontvangen ieder kwartaal de Vooruitgang thuis op de deurmat. Wil je de Vooruitgang ook thuis ontvangen? Word dan lid van de Stomavereniging.

Welke onderwerpen mis je in Vooruitgang?

Mis je bepaalde onderwerpen in de Vooruitgang? Of heb je een idee voor een leuk artikel? Of lijkt het je leuk om in de redactie te zitten? Stuur een mail naar de redactie@stomavereniging.nl en wie weet komt jouw verhaal of suggestie in Vooruitgang.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu