Deel dit bericht

Vragenlijst gevolgen corona voor stoma en pouch

We krijgen via de mail, telefoon en social media vragen van mensen die zich ongerust maken over de gevolgen van de beperkende maatregelen wegens het coronavirus voor mensen met een stoma of pouch. Deze vragenlijst is bedoeld om een goed beeld te krijgen van eventuele knelpunten waar je tegenaan loopt of waar je je eventueel zorgen over maakt. Gaan afspraken en onderzoeken in het ziekenhuis nog door? En als er iets met je stoma of pouch aan de hand is, kun je dan voor je vragen bij een zorgverlener terecht? Ook als je (nu) geen knelpunten ervaart kun je meedoen met dit onderzoek.

Wat doen we met de resultaten?

De resultaten helpen ons inzicht te krijgen in de gevolgen van de coronacrisis voor mensen met een stoma of pouch. Hiermee worden wij in staat gesteld om eventuele afspraken te maken met ziekenhuizen, verpleegkundigen, de industrie en de politiek over de toegankelijkheid van de stomazorg de komende periode. Maar ook wat er nodig is nádat de beperkende maatregelen worden opgeheven.

Enquête invullen

Invullen van de vragenlijst is volledig anoniem en kost ongeveer 5 minuten. Ga naar de vragenlijst.

Meer artikelen

Peggy Hesseling
13 oktober 2021

‘Ik ga in de overlevingsstand’

Peggy Hesseling (37), vrijwilliger bij StomaJong, besteedt haar beperkte energie bewust. ‘Ik...

Lees verder
9
InstagramNieuwsVooruitgang
vacature
11 oktober 2021

Gezocht: Belangenbehartiger (28 uur per week)

Ben jij op zoek naar een dynamische functie waarbinnen je op een breed en divers terrein opereert?...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Wereld Stomadag 2021
22 september 2021

Wereld Stomadag 2021: doe je ook mee aan onze online actie?

Op zaterdag 2 oktober a.s. is het Wereld Stomadag. Deze dag kunnen we natuurlijk niet ongemerkt...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu