Deel dit bericht

Vragenlijst gevolgen corona voor stoma en pouch

We krijgen via de mail, telefoon en social media vragen van mensen die zich ongerust maken over de gevolgen van de beperkende maatregelen wegens het coronavirus voor mensen met een stoma of pouch. Deze vragenlijst is bedoeld om een goed beeld te krijgen van eventuele knelpunten waar je tegenaan loopt of waar je je eventueel zorgen over maakt. Gaan afspraken en onderzoeken in het ziekenhuis nog door? En als er iets met je stoma of pouch aan de hand is, kun je dan voor je vragen bij een zorgverlener terecht? Ook als je (nu) geen knelpunten ervaart kun je meedoen met dit onderzoek.

Wat doen we met de resultaten?

De resultaten helpen ons inzicht te krijgen in de gevolgen van de coronacrisis voor mensen met een stoma of pouch. Hiermee worden wij in staat gesteld om eventuele afspraken te maken met ziekenhuizen, verpleegkundigen, de industrie en de politiek over de toegankelijkheid van de stomazorg de komende periode. Maar ook wat er nodig is nádat de beperkende maatregelen worden opgeheven.

Enquête invullen

Invullen van de vragenlijst is volledig anoniem en kost ongeveer 5 minuten. Ga naar de vragenlijst.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu