Deel dit bericht

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er een overleg met alle beheerders, Kirema (het IT-bedrijf dat het Virtueel Kantoor beheert) en ondersteuning vanuit ons landelijk bureau.

Je denkt mee over verbeteringen binnen het Virtueel Kantoor en helpt mee in het beheer van het systeem. Dit gaat over bijvoorbeeld het toevoegen van (sub)mappen binnen de sites of het toevoegen van gebruikers. Lijkt je dit leuk en weet jij wel raad met Sharepoint? Mail dan naar Jorine Muis: j.muis@stomavereniging.nl

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
vacature Stichting Darmkanker
18 juli 2022

Stichting Darmkanker heeft een vacature voor Bestuursleden

Loop jij warm voor Stichting Darmkanker? En wil jij je inzetten om de zorg en kwaliteit van leven...

Lees verder
0
Nieuws
menu