Deel dit bericht

Webinar voor stomaverpleegkundigen over ons programma Sterk met Stoma

Versterk de mentale veerkracht van stomadragers! Voor mensen die een stoma krijgen, ziet het leven er ineens heel anders uit. Ze kunnen onzeker zijn over hun lijf, of opzien tegen de toekomst. Jouw patiënt zal zich moeten aanpassen om weer te leven zoals hij of zij wil. Hiervoor is een sterke mindset nodig.

Precies dát doel heeft het online programma Sterk met Stoma. Dit programma ontwikkelen wij samen met Coloplast en gaat begin april van start. Het motiveert én helpt stomadragers om te gaan met alle nieuwe uitdagingen.

Onmisbare schakel

Als stomaverpleegkundige (of andere zorgprofessional) ben jij een onmisbare schakel in de communicatie over dit online programma richting je (toekomstige) patiënten. Daarom vertellen we je er tijdens een webinar op dinsdag 29 maart a.s. graag meer over.

Spreker Niek van den Adel legt uit waarom veerkracht zo belangrijk is. Ook licht hij toe hoe het programma stomadragers vanuit 5 thema’s leert om veerkrachtiger te worden en hoe zij daarmee de kwaliteit van hun leven kunnen verbeteren.

Sterk met Stoma voor jouw patiënten

Nieuwsgierig wat Sterk met Stoma voor jouw patiënten kan betekenen? Meld je dan aan voor het gratis webinar.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu