Deel dit bericht

Webinar voor stomaverpleegkundigen over ons programma Sterk met Stoma

Versterk de mentale veerkracht van stomadragers! Voor mensen die een stoma krijgen, ziet het leven er ineens heel anders uit. Ze kunnen onzeker zijn over hun lijf, of opzien tegen de toekomst. Jouw patiënt zal zich moeten aanpassen om weer te leven zoals hij of zij wil. Hiervoor is een sterke mindset nodig.

Precies dát doel heeft het online programma Sterk met Stoma. Dit programma ontwikkelen wij samen met Coloplast en gaat begin april van start. Het motiveert én helpt stomadragers om te gaan met alle nieuwe uitdagingen.

Onmisbare schakel

Als stomaverpleegkundige (of andere zorgprofessional) ben jij een onmisbare schakel in de communicatie over dit online programma richting je (toekomstige) patiënten. Daarom vertellen we je er tijdens een webinar op dinsdag 29 maart a.s. graag meer over.

Spreker Niek van den Adel legt uit waarom veerkracht zo belangrijk is. Ook licht hij toe hoe het programma stomadragers vanuit 5 thema’s leert om veerkrachtiger te worden en hoe zij daarmee de kwaliteit van hun leven kunnen verbeteren.

Sterk met Stoma voor jouw patiënten

Nieuwsgierig wat Sterk met Stoma voor jouw patiënten kan betekenen? Meld je dan aan voor het gratis webinar.

Meer artikelen

Sam Schröder gaat voor goud (Facebook-bericht (Liggend)) (1024 x 683 px)
5 juni 2023

Sam Schröder gaat voor goud op Roland Garros

Sam Schröder (23 jaar oud) is ex-darmkankerpatiënt en heeft al vele sportieve prestaties op zijn...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda
31 mei 2023

Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda

Een nieuwe maand, een nieuwe agenda vol met online bijeenkomsten, activiteiten en inloopochtenden....

Lees verder
9
InstagramNieuws
Stel al je vakantievragen tijdens de chatsessie met stomaverpleegkundigen Ronald
30 mei 2023

Stel al je vragen over lekkages in de chatsessie met stomaverpleegkundige Ronald

Op woensdag 12 juli 2023 van 19.00 tot 20.00 uur organiseert de Stomavereniging een chatsessie met...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu