Deel dit bericht

Wil je advies of een luisterend oor? Maak gebruik van onze chatdienst!

Via de chatdienst kun je advies vragen of je verhaal kwijt bij één van onze ervaringsdeskundige vrijwilligers.

Emily: ‘Als vrijwilliger kan ik via de chatdienst mensen direct helpen of een luisterend oor bieden wanneer zij dat nodig hebben. Ik ontving een keer een berichtje van een vrouw wiens moeder een stomaoperatie te wachten stond. Ze wilde graag wat advies en was ontzettend blij dat ze zich door iemand gehoord voelde en even haar ei kwijt kon. Dat geeft veel voldoening en dat gesprek is me altijd bijgebleven. Dat is waarvoor ik het doe!’

Chatdienst Stomavereniging

Op maandag-, woensdag- en vrijdagavond tussen 20.00 – 21.30 uur zitten onze ervaringsdeskundigen klaar voor een gesprek. Klik hier op onze website rechtsonder op het icoontje om een chatgesprek te starten.

Meer artikelen

lotgenotencontact bij kanker
30 juni 2022

Wat is jouw ervaring met lotgenotencontact bij kanker?

Heb jij kanker (gehad) of heb je een verhoogde kans op kanker? Dan horen we graag wat jouw...

Lees verder
9
InstagramNieuws
praatkaarten winnen ABC Trofee
29 juni 2022

Praatkaarten winnen ABC Trofee

Wij zijn trots: de praatkaarten van de kankerpatiëntenorganisaties, Nederlandse Federatie van...

Lees verder
0
Nieuws
Stoma Event 2022
28 juni 2022

Stoma Event: terugblik op een geslaagde dag

Op maandag 27 juni 2022 vierden wij, samen met 350 stomadragers en partners, het feit dat we...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu