Deel dit bericht

Wat heb jij nodig voor een goed en leuk leven?

Hoe je het ook wendt of keert, door je ziekte en/of het krijgen van een stoma verloopt je leven anders dan je had verwacht. Hoe pak je de draad weer op als je net een stoma hebt? Wat heb jij nodig om weer een goed, prettig leven te leiden (in plaats van lijden)? Welke inspiratie, tips en vormen van ondersteuning helpen (of hielpen) jou daarbij?

De Stomavereniging ontwikkelt met een samenwerkingspartner een online programma voor mensen die net een stoma of pouch hebben. Met dit programma willen we handvatten bieden om veerkrachtig om te gaan met de mogelijke uitdagingen die je tegenkomt als je (net) een stoma of pouch hebt.

Online programma

Maar hoe moet zo’n programma eruit zien en wat moet daar in zitten? We willen dit graag toetsen bij jullie. Want wie weet beter dan jullie of het programma/de training goed aansluit bij de wensen van de stomadrager?

Vul de vragenlijst in

Wil je daarom deze vragenlijst invullen? Of plak deze link in je internetbrowser: https://nl.surveymonkey.com/r/veerkracht Het invullen duurt maar 5 minuten. Alle antwoorden worden uiteraard volledig anoniem verwerkt.

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu