Deel dit bericht

Wat heb jij nodig voor een goed en leuk leven?

Hoe je het ook wendt of keert, door je ziekte en/of het krijgen van een stoma verloopt je leven anders dan je had verwacht. Hoe pak je de draad weer op als je net een stoma hebt? Wat heb jij nodig om weer een goed, prettig leven te leiden (in plaats van lijden)? Welke inspiratie, tips en vormen van ondersteuning helpen (of hielpen) jou daarbij?

De Stomavereniging ontwikkelt met een samenwerkingspartner een online programma voor mensen die net een stoma of pouch hebben. Met dit programma willen we handvatten bieden om veerkrachtig om te gaan met de mogelijke uitdagingen die je tegenkomt als je (net) een stoma of pouch hebt.

Online programma

Maar hoe moet zo’n programma eruit zien en wat moet daar in zitten? We willen dit graag toetsen bij jullie. Want wie weet beter dan jullie of het programma/de training goed aansluit bij de wensen van de stomadrager?

Vul de vragenlijst in

Wil je daarom deze vragenlijst invullen? Of plak deze link in je internetbrowser: https://nl.surveymonkey.com/r/veerkracht Het invullen duurt maar 5 minuten. Alle antwoorden worden uiteraard volledig anoniem verwerkt.

Meer artikelen

Sam Schröder gaat voor goud (Facebook-bericht (Liggend)) (1024 x 683 px)
5 juni 2023

Sam Schröder gaat voor goud op Roland Garros

Sam Schröder (23 jaar oud) is ex-darmkankerpatiënt en heeft al vele sportieve prestaties op zijn...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda
31 mei 2023

Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda

Een nieuwe maand, een nieuwe agenda vol met online bijeenkomsten, activiteiten en inloopochtenden....

Lees verder
9
InstagramNieuws
Stel al je vakantievragen tijdens de chatsessie met stomaverpleegkundigen Ronald
30 mei 2023

Stel al je vragen over lekkages in de chatsessie met stomaverpleegkundige Ronald

Op woensdag 12 juli 2023 van 19.00 tot 20.00 uur organiseert de Stomavereniging een chatsessie met...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu