Blijf jij wel eens thuis, omdat je bang bent dat er buiten de deur geen toilet beschikbaar is? Dan zijn we op zoek naar jou!

Niets is zo vervelend als met spanning op pad gaan, uit vrees dat er geen toilet in de buurt is bij hoge nood. Of dat nu in de stad is of in de natuur. Als je een stoma of pouch hebt, herken je dit misschien wel. Daarom is de Stomavereniging lid van de Toiletalliantie. Meer toiletten zorgen voor een écht gastvrije stad, dorp of natuurgebied. We strijden met ‘Iedere wc telt’ naar een inclusief en toegankelijk Nederland.

We zoeken een stoma -of pouchdrager die vanuit eigen ervaring wil vertellen waarom voldoende openbare en toegankelijke toiletten zo ontzettend nodig zijn. Heb je interesse? Mail dan naar Marlies Jansen: m.jansen@stomavereniging.nl

Tags:
  • Deel dit bericht via