Een stoma hoeft je leven niet te beperken. Dat zie je aan Rajiv, die ook met een stoma graag zwemt of naar de sauna gaat. Wil jij dat ook?

Kom dan naar Day@thePool, het gratis zwemevent voor stomadragers georganiseerd door Coloplast. De stomaverpleegkundigen van het Radboudumc Nijmegen, Canisius Wilhelmina Ziekenhuis en Coloplast nodigen je van harte uit voor een informatieve bijeenkomst met de mogelijkheid om te wennen aan het zwemmen met een stoma! Uiteraard is een introducé van harte welkom! Geniet van een zorgeloze middag waarop je (weer) helemaal jezelf kunt zijn.

Datum: Donderdag 27 juni 2024
Tijd:
10.30 – 13.45 uur
Locatie:
Feel Fit Center, Veldsingel 29 Malden

Programma:
10.30 uur Inloop met koffie/thee
11.00 uur Presentatie Stoma en intimiteit
11.45 uur Omkleden
12.00 uur Zwemmen en/of aquarobics
13.00 uur Afsluiting met lunch

We hebben het bad voor ons zelf!

  • Deel dit bericht via