Vrijdag 21 juni 2024 is het zover: dan wordt het landelijke Stoma Event van de Stomavereniging gehouden. Interessant voor stoma- en pouchdragers, én voor jou als stomaverpleegkundige!

Nieuw dit jaar: geaccrediteerde workshops!
Samen met V&VN organiseren wij dit jaar geaccrediteerde workshops voor verpleegkundigen. Je bent van harte welkom om te genieten van informatieve workshops en inspirerende lezingen. Op de Stomamarkt hoor je de laatste ontwikkelingen over stomazorg en hulpmiddelen en kun je vragen stellen aan fabrikanten en leveranciers. Natuurlijk is er ook volop ruimte voor ontspanning en om in gesprek te gaan met anderen.

Het is vanaf nu mogelijk om je in te schrijven voor het Stoma Event. Klik op onderstaande knop voor het programma en het aanmeldformulier. We zien je graag op 21 juni!

  • Deel dit bericht via