Deel dit bericht

Kom in contact met andere stoma- of pouchdragers

Heb of krijg je een stoma en wil je meer weten over de impact op je dagelijks leven? Of wil je graag tips en ervaringen uitwisselen met iemand anders die (al een poosje) een stoma of pouch pouch of stoma heeft? Maak dan een afspraak met de bezoekdienst. Een vrijwilliger van de Stomavereniging neemt contact met je op.

Iemand zoals jij

De bezoekdienst bestaat uit mannen en vrouwen van alle leeftijden en met verschillende soorten stoma’s of een pouch. Zij luisteren naar jouw situatie en geven je graag steun en advies. De coördinator van de bezoekdienst kijkt van tevoren welke bezoeker in jouw regio het beste bij je past (qua leeftijd, man/vrouw, soort stoma). Vervolgens neemt de bezoeker contact met je op.

Meld je aan

Wil je ook met iemand in gesprek? Meld je aan via dit formulier. Tot snel!

Meer artikelen

Vooruitgang december 2020 cover
1 december 2020

Vooruitgang december uit!

De Vooruitgang van december is verschenen! In deze editie vind je weer vele interessante...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Thumbnail-webinar-28-11-2020-1-1
27 november 2020

Kijk mee naar de online Stomadag

Zaterdag 28 november 2020 is onze online Stomadag. Kijk op deze pagina live mee via je laptop,...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Portret van Jan Hobbelen voor Nederlandse Stomavereniging
26 november 2020

‘Als het nodig is, gaan we de barricaden op’

2020 was het jaar van corona. Voor veel Nederlanders, maar zeker ook voor Jan Hobbelen, die op 10...

Lees verder
0
Vooruitgang
menu