Deel dit bericht

Kom in contact met andere stoma- of pouchdragers

Heb of krijg je een stoma en wil je meer weten over de impact op je dagelijks leven? Of wil je graag tips en ervaringen uitwisselen met iemand anders die (al een poosje) een stoma of pouch pouch of stoma heeft? Maak dan een afspraak met de bezoekdienst. Een vrijwilliger van de Stomavereniging neemt contact met je op.

Iemand zoals jij

De bezoekdienst bestaat uit mannen en vrouwen van alle leeftijden en met verschillende soorten stoma’s of een pouch. Zij luisteren naar jouw situatie en geven je graag steun en advies. De coördinator van de bezoekdienst kijkt van tevoren welke bezoeker in jouw regio het beste bij je past (qua leeftijd, man/vrouw, soort stoma). Vervolgens neemt de bezoeker contact met je op.

Meld je aan

Wil je ook met iemand in gesprek? Meld je aan via dit formulier. Tot snel!

Meer artikelen

bezoekdienst
1 augustus 2022

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is...

Lees verder
0
Nieuws
Vrijwilligers gezocht! (1)
27 juli 2022

Vrijwilligers gezocht voor werkgroep Virtueel Kantoor

Wij zoeken vrijwilligers voor in de centrale werkgroep Virtueel Kantoor. Vier keer per jaar is er...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Facebookgroep StomaPARTNERS
26 juli 2022

Word jij moderator van onze Facebookgroep StomaPARTNERS?

Enkele maanden geleden hebben wij een besloten Facebookgroep opgericht, speciaal voor partners van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu