Deel dit bericht

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is groot dat je vol met vragen zit. Wat staat mij te wachten? Hoe leef ik met een stoma of pouch? Kan ik nog wel op vakantie? In het ziekenhuis kun/durf je misschien niet alles te bespreken. Het liefst zou je deze vragen willen stellen aan iemand die hetzelfde mee heeft gemaakt. En dát kan aan een vrijwilliger van onze bezoekdienst.

Als je je aanmeldt voor onze bezoekdienst, word je gekoppeld aan een bezoeker in jouw regio die het beste bij jou past. Qua leeftijd, man/vrouw en welk soort stoma of pouch je hebt of krijgt. Deze vrijwilliger heeft al langer een stoma of pouch en heeft een training gehad. Hij of zij kan bij jou langskomen of met jou bellen. Aan hem/haar kun je al je praktische en emotionele vragen stellen over het leven met een stoma of pouch.

Bezoeker Ammy gaat langs bij Peggy, die een stoma krijgt

Ben je benieuwd hoe zo’n bezoek verloopt? We hebben een filmpje laten maken waarin je onze bezoekvrijwilliger Ammy ziet. Zij gaat op bezoek bij Peggy, die binnenkort een colostoma krijgt.

Meld je aan voor de bezoekdienst

Zit jij ook vol met vragen over het leven met een stoma of pouch? Maak dan een afspraak met de bezoekdienst. De coördinator koppelt jou dan aan een vrijwilliger, die binnenkort contact met jou opneemt. Want je hoeft er niet alleen voor te staan.

Meer artikelen

Kom je ook naar onze regionale Stomadagen dit najaar?
3 oktober 2023

Kom je naar onze regionale Stomadagen in Leiden en Eindhoven dit najaar?

Deze herfst organiseren we weer onze gezellige en informatieve regionale Stomadagen. Je bent van...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Lees nu ‘Onbegrensd’
1 oktober 2023

Lees nu ‘Onbegrensd’

‘Een stoma, dat is toch iets voor oude mensen?’. Of: ‘Bah, wat vies!’ Wie een stoma...

Lees verder
9
InstagramNieuws
‘In Amerika werd ik opgepakt, ze zagen me aan voor een drugskoerier’
27 september 2023

‘In Amerika werd ik opgepakt, ze zagen me aan voor een drugskoerier’

Elf jaar geleden kreeg Dominique Frantzen (40) een stoma. Na jaren vol pijn en ongemak was dit...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu