Deel dit bericht

Heb of krijg jij een stoma of pouch? Meld je aan voor onze bezoekdienst

Als je sinds kort een stoma/pouch hebt of binnenkort krijgt, dan komt er veel op je af. De kans is groot dat je vol met vragen zit. Wat staat mij te wachten? Hoe leef ik met een stoma of pouch? Kan ik nog wel op vakantie? In het ziekenhuis kun/durf je misschien niet alles te bespreken. Het liefst zou je deze vragen willen stellen aan iemand die hetzelfde mee heeft gemaakt. En dát kan aan een vrijwilliger van onze bezoekdienst.

Als je je aanmeldt voor onze bezoekdienst, word je gekoppeld aan een bezoeker in jouw regio die het beste bij jou past. Qua leeftijd, man/vrouw en welk soort stoma of pouch je hebt of krijgt. Deze vrijwilliger heeft al langer een stoma of pouch en heeft een training gehad. Hij of zij kan bij jou langskomen of met jou bellen. Aan hem/haar kun je al je praktische en emotionele vragen stellen over het leven met een stoma of pouch.

Bezoeker Ammy gaat langs bij Peggy, die een stoma krijgt

Ben je benieuwd hoe zo’n bezoek verloopt? We hebben een filmpje laten maken waarin je onze bezoekvrijwilliger Ammy ziet. Zij gaat op bezoek bij Peggy, die binnenkort een colostoma krijgt.

Meld je aan voor de bezoekdienst

Zit jij ook vol met vragen over het leven met een stoma of pouch? Maak dan een afspraak met de bezoekdienst. De coördinator koppelt jou dan aan een vrijwilliger, die binnenkort contact met jou opneemt. Want je hoeft er niet alleen voor te staan.

Meer artikelen

Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda
31 mei 2023

Een nieuwe maand, een nieuwe volle agenda

Een nieuwe maand, een nieuwe agenda vol met online bijeenkomsten, activiteiten en inloopochtenden....

Lees verder
9
InstagramNieuws
Stel al je vakantievragen tijdens de chatsessie met stomaverpleegkundigen Ronald
30 mei 2023

Stel al je vragen over lekkages in de chatsessie met stomaverpleegkundige Ronald

Op woensdag 12 juli 2023 van 19.00 tot 20.00 uur organiseert de Stomavereniging een chatsessie met...

Lees verder
9
InstagramNieuws
Stoma Event
23 mei 2023

Schrijf je nu in voor het Stoma Event

Woensdag 21 juni 2023 is het zover: dan organiseert de Stomavereniging het jaarlijkse Stoma Event...

Lees verder
9
InstagramNieuws
menu