Heb of krijg je een stoma en wil je meer weten over de impact op je dagelijks leven? Of wil je graag tips en ervaringen uitwisselen met iemand anders die (al een poosje) een stoma of pouch pouch of stoma heeft? Maak dan een afspraak met de bezoekdienst. Een vrijwilliger van de Stomavereniging neemt contact met je op.

Iemand zoals jij

De bezoekdienst bestaat uit mannen en vrouwen van alle leeftijden en met verschillende soorten stoma’s of een pouch. Zij luisteren naar jouw situatie en geven je graag steun en advies. De coördinator van de bezoekdienst kijkt van tevoren welke bezoeker in jouw regio het beste bij je past (qua leeftijd, man/vrouw, soort stoma). Vervolgens neemt de bezoeker contact met je op.

Meld je aan

Wil je ook met iemand in gesprek? Meld je aan via dit formulier. Tot snel!

Tags:
  • Deel dit bericht via