En dat is fijn nieuws vandaag, op Wereldtoiletdag!

Jaarlijks onderzoekt de Toilet Alliantie in samenwerking met HogeNood de toiletvriendelijkheid van de gemeenten in ons land. Dit doen zij elk jaar rondom Wereldtoiletdag om aandacht te vragen voor het tekort aan openbare toiletten. De gemeente West Maas en Waal (Gelderland) is de toiletvriendelijkste gemeente van Nederland, gevolgd door Amersfoort (Utrecht) en Veere (Zeeland). Hoe toiletvriendelijk is jouw gemeente?

Je kunt hier de gehele ranglijst bekijken. Met deze ranglijst vragen zij aandacht voor de één op de vier Nederlanders die er door het toilettekort minder vaak op uit durven. De Toilet Alliantie, waarbij ook de Stomavereniging is aangesloten, zet zich in voor meer openbare en opengestelde toiletten. Helaas zijn er nog te veel gemeenten zonder of met weinig openbare toiletten. Het werk zit er dus nog niet op!

  • Deel dit bericht via