Van vrijdag 19 t/m zondag 21 april 2024 organiseert de Stomavereniging samen met OutwardBound weer een Stoma-weekend.

Wat & voor wie?
Dit actieve en beregezellige weekend is voor stoma- en pouchdragers tussen de 18 en 45 jaar die wel een boost aan veerkracht en zelfvertrouwen gebruiken nu zij een stoma of pouch hebben.

Tijdens avontuurlijke outdoor activiteiten krijg je handvatten om je leven op te pakken en daar regie over te nemen. Wie ben je, en waar ligt jouw kracht? Wat heb je nodig om je goed te voelen in het leven en hoe zorg je daarvoor? Natuurlijk ontbreken plezier en een gezellig kampvuur niet! Het weekend wordt begeleid door professionals.

Waar?
Nationaal Park Oosterschelde in Zeeland, groepsaccommodatie De Helle
Wanneer?
Vrijdag 19 april 16.00 uur t/m zondag 21 april 18.30 uur in 2024
Kosten?
We vragen een eigen bijdrage van 100 euro

Er is plaats voor maximaal 15 deelnemers, dus meld je snel aan! Dan ben je zeker van een plek.

We kijken uit naar je aanmelding. Het wordt gegarandeerd een geweldig weekend.
Zoals oud-deelnemer Nick ons mailde: ‘Een goeie dosis humor, een hoop leerzame activiteiten en goede gesprekken maakten van dit weekend er een om nooit te vergeten. Het is de beste vorm van therapie, lotgenotencontact en boost van het zelfvertrouwen die ik in jaren heb meegemaakt.’

Dit gunnen wij jou ook!

Tags:
  • Deel dit bericht via