Durf jij niet meer de deur uit omdat je bang bent voor een ongelukje? Of vind jij het lastig om in een winkel of horecagelegenheid naar een toilet en/of voorrang te vragen, omdat je echt nú moet? Je bent hierin niet alleen. Coloplast geeft graag dat steuntje in de rug door het aanbieden van een gratis gepersonaliseerde Toiletpas.

Met de toiletpas kunnen stomadragers (en iedereen met blaas- en/of darmproblemen) laten zien dat ze vanwege medische redenen met spoed een toilet nodig hebben. De pas kan worden gebruikt om in winkels, restaurants en andere gebouwen waar je normaal misschien niet naar het toilet zou mogen, toch naar het toilet te kunnen. De toiletpas biedt geen garantie, de winkelier mag je nog steeds weigeren.

Zeker nu het mooie seizoen er aankomt, is het tijd om er weer lekker op uit te gaan. Vraag daarom nu de toiletpas aan!

  • Deel dit bericht via